6:1
    Nicola KOTÝNKOVÁ
    (Čiháková)

Florbalová akademie MB B - Viking TJ Kobylisy 6:1
branky: 18. Kristýna Sobotková, 21. Kristýna Sobotková, 26. Kristýna Sobotková, 31. Daniela Vokálková, 32. Kristýna Sobotková, 37. Bára Klikarová - 38. Nicola Kotýnková; rozhodčí: Tomáš Hladký - Jan Vokál; vyloučení: 2 + Daniela Vokálková OS:0 + Zuzana Jarošová OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Zahálková 16 - Veronika Houšková 14; po třetinách: 0:0, 3:0, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:3
37:04 GÓL Viking TJ Kobylisy! 6:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #15 Nicola Kotýnková, asistoval #9 Lýdie Čiháková (6:1)
37:04 Nula nebude, je mi to líto Criss.
36:45 Vyloučen trenér Daniela Vokálková družstva Florbalová akademie MB B - osobní trest
36:45 Vyloučen hráč #3 Zuzana Jarošová družstva Viking TJ Kobylisy - osobní trest
36:24 GÓL Florbalová akademie MB B! 6:0
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #88 Bára Klikarová, asistoval #11 Daniela Vokálková (6:0)
36:24 Vokálková - Klikarová, kupujte dálniční známky, tady jedeme pořád.
33:30 Snová kombinace Večerkocá - Klikarová, střela za 1 s * ale zvoní bohužel jen tyč.
31:16 GÓL Florbalová akademie MB B! 5:0
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #34 Kristýna Sobotková, asistoval #27 Anna Srbková (5:0)
31:16 Zastaví se dnes Sobotková ? Ptáme se ale odpověď neznáme a znát ji nechceme
30:14 GÓL Florbalová akademie MB B! 4:0
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #11 Daniela Vokálková, asistoval #88 Bára Klikarová (4:0)
30:14 Klikarová - Vokálková, spolehlivější dálnice než D1 a je to 4:0
30:00 Střely ve 2. části: 7:4
29:53 Zákrok Zahálkové skoro zvedl halu ze sedaček, pojď si pro tu nulu !
25:03 GÓL Florbalová akademie MB B! 3:0
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #34 Kristýna Sobotková, asistoval #13 Veronika Hejduková (3:0)
25:03 Hattrick !!! Házejte čepice vážení, Kíťa to tam zase vymetla !
20:39 Druhý gól utkání a Boleslavské duo Srbková, Sobotková neboli "double S" opět v akci.
20:31 GÓL Florbalová akademie MB B! 2:0
17:55 GÓL Florbalová akademie MB B! 1:0
17:55 Nádherná zadovka a máme tu první velkou radost dne v podobě gólu.
15:00 Střely v 1. části: 6:9
14:20 Výtečné zákroky golmanky domácích, zasloužila by přezdívku "létající Criss"
12:05 Večerková minula bránu ve vyložené příležitosti a halou to jen zahučelo. Jaká škoda .
07:55 Vyloučen hráč #88 Bára Klikarová družstva Florbalová akademie MB B na 2 minuty za sekání
07:55 A máme tu Báru zpátky, je vidět že si dlouho nepopovídala.
07:15 Po odbráněném oslabení pár nadějných šancí domácích, každopádně stále bez úspěchu, jako obvykle.
05:05 Domácí zatím úspěšně brání oslabení.
04:39 Nepříjermnosti v podobě zranění hráčky hostí, nicméně se hrdinně zvedá a odchází.
04:07 A na trestnou lavici nám přichzí vycházející hvězda domácích Bára Klikarová.
01:41 Úvodní šance pro domácí zatím bez úspěchu