1

2

3.

FAT PIPE Start98 B - FBC Slavia Praha 5:6pn
branky: 7. Charlotte Římanová, 19. Eliška Hofmanová, 30. Eliška Hofmanová, 31. Magdalena Žižková, 33. Eliška Hofmanová - 2. Nela Simmerlová, 7. Linda Sováková, 8. Veronika Svobodová, 28. Nela Simmerlová, 40. Linda Sováková, N Nela Simmerlová; rozhodčí: Tomáš Hladký - Jan Vokál; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Veronika Tumová 17 - Tereza Kulíšková 22; po třetinách: 1:3, 2:1, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #63 Nela Simmerlová a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 B hráč #86 Charlotte Římanová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #21 Linda Sováková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 B hráč #16 Zuzana Gajdošová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #37 Julie Chaloupková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 B hráč #7 Berenika Kuchynková , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 13:6
39:29 GÓL FBC Slavia Praha! 5:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Linda Sováková bez asistence (5:5)
38:40 Timeout FBC Slavia Praha
32:55 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #64 Eliška Hofmanová, asistoval #86 Charlotte Římanová (5:4)
30:35 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #28 Magdalena Žižková, asistoval #64 Eliška Hofmanová (4:4)
30:00 Střely ve 2. části: 5:6
29:34 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #64 Eliška Hofmanová, asistoval #98 Barbora Houšková (3:4)
27:57 GÓL FBC Slavia Praha! 2:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #63 Nela Simmerlová bez asistence (2:4)
18:40 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #64 Eliška Hofmanová, asistoval #56 Barbora Beranová (2:3)
15:00 Střely v 1. části: 9:10
09:45 Vyloučen hráč #56 Barbora Beranová družstva FAT PIPE Start98 B na 2 minuty za sekání
07:53 GÓL FBC Slavia Praha! 1:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #19 Veronika Svobodová bez asistence (1:3)
06:47 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Linda Sováková, asistoval #93 Nikola Matějčková (1:2)
06:33 GÓL FAT PIPE Start98 B ! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 B vstřelil #86 Charlotte Římanová, asistoval #28 Magdalena Žižková (1:1)
01:00 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
00:54 Vyloučen hráč #93 Nikola Matějčková družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hra rukou