0

0

0.

TJ Šumavan Vimperk - FBC DOŠWICH MILEVSKO B 3:4pn
branky: 15. Vladimír Petr, 33. Štěpán Hrdlička, 36. Václav Havelka - 3. Patrik Novotný, 19. Patrik Novotný, 22. Martin Koukol, N Patrik Novotný; rozhodčí: Jan Dušek - David Podařil; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Bohumil Zoch -3 - Vladimír Šimák ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:0
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #7 Patrik Novotný a vstřelil rozhodující gól (3:4).
Zahájena trestná střílení
44:03 Vyloučen hráč #17 Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání
35:54 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 3:3
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #15 Václav Havelka, asistoval #10 Vladimír Pešl (3:3)
32:14 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 2:3
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #11 Štěpán Hrdlička, asistoval #15 Václav Havelka (2:3)
21:51 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 1:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #13 Martin Koukol, asistoval #39 Jiří Fara (1:3)
20:20 Vyloučen hráč #2 Vítek Robl družstva TJ Šumavan Vimperk na 2 minuty za sekání
18:32 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #7 Patrik Novotný bez asistence (1:2)
14:03 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 1:1
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #6 Vladimír Petr, asistoval #22 Vladimír Pešl (1:1)
03:38 Trestné střílení družstva TJ Šumavan Vimperk neproměnil #15 Václav Havelka.
02:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #21 Jaromír Hrůza (0:1)