0

0

0.

Banes Florbal Soběslav - FBC Štíři Č. Budějovice C 6:7pn
branky: 4. Marek Dóka, 17. Marek Dóka, 26. Jakub Malecha, 31. Jakub Malecha, 38. Michael Šťovíček, 45. Jan Hyánek - 6. Pavel Formánek, 8. Jindřich Hrdý, 34. Jindřich Hrdý, 34. Michal Beránek, 36. Robin Podlaha, 41. Petr Skok; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - David Staněk; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Jan Nejedlý 24 - Radek Machač 22; po třetinách: 1:2, 2:0, 3:4
4 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #50 Michal Hruška , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #23 Michal Beránek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #19 Marek Dóka a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #33 Pavel Formánek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #61 Jindřich Hrdý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #25 Jakub Malecha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #19 Marek Dóka , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 11:10
44:03 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Jan Hyánek, asistoval #15 Ondřej Vácha (6:6)
40:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #69 Petr Skok, asistoval #61 Jindřich Hrdý (5:6)
37:40 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #89 Michael Šťovíček, asistoval #25 Jakub Malecha (5:5)
35:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #97 Robin Podlaha, asistoval #61 Jindřich Hrdý (4:5)
34:14 Vyloučen hráč #18 Tomáš Vránek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
33:23 Timeout Banes Florbal Soběslav
33:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #23 Michal Beránek, asistoval #7 Robert Straka (4:4)
33:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #61 Jindřich Hrdý, asistoval #33 Pavel Formánek (4:3)
32:22 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #25 Jakub Malecha.
30:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #9 Miroslav Hloušek (4:2)
30:00 Střely ve 2. části: 10:11
25:53 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha z trestného střílení (3:2)
16:02 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #15 Ondřej Vácha (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 7:9
13:12 Vyloučen hráč #8 Petr Koktan družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za blokování florbalky
08:56 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #18 Tomáš Vránek.
07:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #61 Jindřich Hrdý, asistoval #8 Petr Koktan (1:2)
05:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #33 Pavel Formánek, asistoval #41 Radek Machač (1:1)
03:52 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #1 Jan Nejedlý (1:0)