0

0

0.

PSKC Okříšky - JSW Bohemia SK Jihlava B 4:5pn
branky: 19. Jan Račák, 22. Denis Kolář, 25. David Kučera, 34. Jiří Uher - 5. Vít Jirků, 6. Jan Beránek, 20. Patrik Kalina, 22. Matěj Voslář, N Jan Beránek; rozhodčí: Michal Pazderník - Martin Žák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Chalupa ? - Tomáš Policar ?; po třetinách: 0:2, 3:2, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva JSW Bohemia SK Jihlava B hráč #88 Jan Beránek a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky hráč #85 Jiří Uher a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva JSW Bohemia SK Jihlava B hráč #3 Matěj Voslář , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky hráč #46 Tomáš Uher , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva JSW Bohemia SK Jihlava B hráč #72 Vít Jirků a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky hráč #57 Martin Noháček , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
33:04 GÓL PSKC Okříšky! 4:4
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #85 Jiří Uher, asistoval #46 Tomáš Uher (4:4)
24:28 GÓL PSKC Okříšky! 3:4
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #55 David Kučera bez asistence (3:4)
21:21 GÓL PSKC Okříšky! 2:4
Vlastní branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #76 Denis Kolář (2:4)
21:10 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 1:4
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #3 Matěj Voslář, asistoval #77 Viktor Cakl (1:4)
19:50 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 1:3
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #50 Patrik Kalina, asistoval #14 Vojtěch Vrbický (1:3)
18:54 GÓL PSKC Okříšky! 1:2
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #16 Jan Račák, asistoval #75 Adam Ampapa (1:2)
14:11 Vyloučen hráč #50 Patrik Kalina družstva JSW Bohemia SK Jihlava B na 2 minuty za hra rukou
05:30 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 0:2
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #88 Jan Beránek bez asistence (0:2)
04:48 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 0:1
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #72 Vít Jirků, asistoval #76 Denis Kolář (0:1)