4:11
    Filip LOPATKA
    (Mikeš)

SK Meťák České Budějovice - Fbc Strakonice 4:11
branky: 9. Filip Pírka, 17. Václav Schneider, 28. Václav Schneider, 37. Oliver Schick - 1. Luboš Homolka, 1. Matěj Mikeš, 4. Matěj Mikeš, 9. Matěj Mikeš, 12. Luboš Homolka, 20. Matěj Čajan, 23. Martin Mrkvička, 25. Matěj Mikeš, 28. Matěj Mikeš, 41. Martin Mrkvička, 42. Filip Lopatka; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 1:0 + Luboš Homolka TT + 4; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Bouchal ? - Hynek Samec ?; po třetinách: 1:5, 2:4, 1:2
41:37 GÓL Fbc Strakonice! 4:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #2 Filip Lopatka, asistoval #77 Matěj Mikeš (4:11)
40:10 GÓL Fbc Strakonice! 4:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička, asistoval #81 Matěj Čajan (4:10)
36:51 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #40 Oliver Schick, asistoval #83 Filip Pírka (4:9)
34:22 Vyloučen hráč #83 Filip Pírka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
27:58 GÓL Fbc Strakonice! 3:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš bez asistence (3:9)
27:15 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #66 Václav Schneider, asistoval #80 Tomáš Příhoda (3:8)
24:34 GÓL Fbc Strakonice! 2:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #81 Matěj Čajan (2:8)
22:25 GÓL Fbc Strakonice! 2:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička, asistoval #91 Hynek Samec (2:7)
19:11 GÓL Fbc Strakonice! 2:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #81 Matěj Čajan, asistoval #46 Martin Mrkvička (2:6)
16:18 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:5
13:50 Vyloučen hráč #44 Luboš Homolka družstva Fbc Strakonice na 2+2 minuty za špatné vybavení
13:50 Vyloučen hráč #44 Luboš Homolka družstva Fbc Strakonice do konce utkání - technický trest
11:21 GÓL Fbc Strakonice! 1:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #77 Matěj Mikeš (1:5)
08:49 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #26 Ondřej Kočka (1:4)
08:30 GÓL Fbc Strakonice! 0:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #11 Barbora Novotná (0:4)
03:27 GÓL Fbc Strakonice! 0:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #35 Ondřej Šmíd (0:3)
00:30 GÓL Fbc Strakonice! 0:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #52 Ondřej Ševčík (0:2)
00:08 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #81 Matěj Čajan (0:1)