0

0

0.

1. FbK Tábor - SK Meťák České Budějovice 4:5pn
branky: 18. Jan Kobliha, 20. Matyáš Fuchs, 28. Matyáš Fuchs, 41. Marek Míka - 12. Tomáš Příhoda, 15. Václav Schneider, 19. David Tomeš, 33. Miroslav Míšek, N Miroslav Míšek; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Matěj Pavliš ? - Daniel Švec ?; po třetinách: 0:2, 3:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #71 Tomáš Holota , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #18 Miroslav Míšek a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #77 Jan Penkert , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #80 Tomáš Příhoda , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #50 Kryštof Paštěka , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
42:12 Vyloučen hráč #18 Miroslav Míšek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost
40:05 Máme vyrovnáno, toto bude ještě zajímavý zápas, uvidíme jak se to bude vyvíjet. Hra se stále přesouvá se yvsokém tempu z strany na druhou.
40:03 GÓL 1. FbK Tábor! 4:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #46 Marek Míka, asistoval #23 Samuel Kubů (4:4)
39:30 Timeout SK Meťák České Budějovice
37:20 Tak bohužel i tato přesilovka nevyšla.
36:21 Tak uvidíme zda platí rdčení "Do třetice všeho dobrého i zlého" pro Meťák je toto už třetí přesilovka.
36:11 Vyloučen hráč #21 Matyáš Fuchs družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
33:28 Hra začíná být drsnější, kluci obou týmů chodí víc do těla. Snad nebudeme potřebovat zdravotníka.
32:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #18 Miroslav Míšek, asistoval #67 Filip Šmíd (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 6:7
27:22 GÓL 1. FbK Tábor! 3:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #21 Matyáš Fuchs, asistoval #77 Jan Penkert (3:3)
22:57 Máme zde další přesilovku Meťáku, která není už není tak vydařená jako předchozí.
22:02 Vyloučen hráč #21 Matyáš Fuchs družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře
21:45 Míšek si teď prokličkoval mezi třemi táborskými, ale k střele se nedostal.
19:51 Hra začíná být dost zajímavá a rychlá. Tábor se snaží dostat z obranného pásma ale nějak se jim to nedaří.
19:50 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
18:10 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 David Tomeš, asistoval #38 Tomáš Hřebík (1:3)
17:33 GÓL 1. FbK Tábor! 1:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #69 Jan Kobliha, asistoval #71 Tomáš Holota (1:2)
17:05 Hra se dostala so rychlejšího tempa, míček se přesouvá z jedné strany na druhou.
15:00 Střely v 1. části: 4:5
14:55 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #66 Václav Schneider, asistoval #93 Jan Duda (0:2)
14:55 A máme to 0:2
11:22 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #80 Tomáš Příhoda, asistoval #38 Tomáš Hřebík (0:1)
09:05 Přesilovka se Meťáku moc nevede, ale i přes to se pokusily vystřelit. Marně, většina střel letěla moc vysoko.
00:12 Dobrý den, výtáme vás u prvního záasu dne. Meťák má zatím malinko na vrh, přes to se hra přesouvá z jedné poloviny na druhou.