0

0

0.

Fbc Strakonice - 1. FbK Tábor 7:6pn
branky: 8. Adam Šperlín, 12. Luboš Homolka, 21. Luboš Homolka, 23. Adam Šperlín, 24. Luboš Homolka, 44. Luboš Homolka, N Luboš Homolka - 4. Tomáš Holota, 14. Marek Míka, 15. Petr Dvořák, 32. Tomáš Holota, 32. Matyáš Fuchs, 39. Samuel Kubů; rozhodčí: Adam Zíka - Šimon Vančata; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Čajan ? - Matěj Janoušek ?; po třetinách: 2:3, 3:0, 1:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #23 Samuel Kubů , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #44 Luboš Homolka a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #25 Matěj Drtina , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #77 Matěj Mikeš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #71 Tomáš Holota , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #17 Adam Miklas , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
43:42 GÓL Fbc Strakonice! 6:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #77 Matěj Mikeš (6:6)
42:35 Timeout Fbc Strakonice
38:16 GÓL 1. FbK Tábor! 5:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #23 Samuel Kubů, asistoval #99 Petr Dvořák (5:6)
38:05 Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:51 GÓL 1. FbK Tábor! 5:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #21 Matyáš Fuchs, asistoval #71 Tomáš Holota (5:5)
31:15 GÓL 1. FbK Tábor! 5:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #71 Tomáš Holota, asistoval #42 Filip Čaněk (5:4)
23:01 GÓL Fbc Strakonice! 5:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #46 Martin Mrkvička (5:3)
22:32 GÓL Fbc Strakonice! 4:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #3 Filip Lopatka (4:3)
20:26 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
16:18 Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil #99 Petr Dvořák.
15:37 Vyloučen hráč #7 Vítek Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:57 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #42 Filip Čaněk (2:3)
13:36 GÓL 1. FbK Tábor! 2:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #46 Marek Míka, asistoval #23 Samuel Kubů (2:2)
11:47 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
07:34 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #7 Vítek Mikeš (1:1)
03:22 GÓL 1. FbK Tábor! 0:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #71 Tomáš Holota, asistoval #21 Matyáš Fuchs (0:1)