0

0

0.

FA Č. Budějovice - FBC Spartak Kaplice 6:7pn
branky: 1. David Jaroš, 4. Matyáš Kupec, 13. Filip Masák, 28. Tomáš Popov, 35. Matyáš Kupec, 39. Štěpán Lebeda - 2. Antonín Heřman, 3. Adam Mottl, 12. Lukáš Vávra, 36. Matyáš Borovský, 37. Adam Mottl, 45. Tomáš Čoka, N Lukáš Vávra; rozhodčí: David Novák - Pavel Chromý; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Rušín ? - Tomáš Chlaň ?; po třetinách: 3:3, 1:0, 2:3
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice hráč #65 Matyáš Kupec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #40 Lukáš Vávra a vstřelil rozhodující gól (6:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice hráč #27 Štěpán Lebeda , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #20 Matyáš Borovský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice hráč #55 David Jaroš , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:59 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #6 Tomáš Čoka, asistoval #40 Lukáš Vávra (6:6)
41:29 Timeout FBC Spartak Kaplice
38:53 GÓL FA Č. Budějovice! 6:5
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #27 Štěpán Lebeda, asistoval #2 Pavel Čapek (6:5)
38:22 Vyloučen hráč #40 Lukáš Vávra družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za vysoká florbalka
36:40 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Adam Mottl bez asistence (5:5)
35:37 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #20 Matyáš Borovský bez asistence (5:4)
34:12 GÓL FA Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #65 Matyáš Kupec, asistoval #31 Filip Vlček (5:3)
33:04 Vyloučen hráč #47 Adam Mottl družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
27:20 GÓL FA Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #10 Tomáš Popov, asistoval #13 Adam Vlček (4:3)
12:36 GÓL FA Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #26 Filip Masák, asistoval #13 Adam Vlček (3:3)
11:14 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #40 Lukáš Vávra bez asistence (2:3)
07:04 Vyloučen hráč #29 Lukáš Fiala družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
03:46 GÓL FA Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #65 Matyáš Kupec bez asistence (2:2)
02:02 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Adam Mottl, asistoval #33 Huu Dung Nguyen (1:2)
01:38 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Vlastní branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #3 Antonín Heřman (1:1)
00:47 GÓL FA Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #55 David Jaroš bez asistence (1:0)