• 36 35:51
    21:2
    (Strnad)

FBC Štíři Č. Budějovice zelení - TJ NETOLICE 1892 RAFANI 21:2
branky: 6. Jan Fišer, 6. Matěj Macháček, 9. Tomáš Slípka, 10. Jiří Strnad, 11. Václav Kukačka, 14. Jakub Penkert, 16. Tomáš Slípka, 17. Jakub Penkert, 21. Jiří Strnad, 22. Tomáš Dierzé, 23. Tomáš Slípka, 24. Vítek Capl, 24. Petr Juriga, 25. Matěj Macháček, 26. Tomáš Slípka, 28. Matěj Macháček, 29. Vítek Capl, 30. Matěj Macháček, 30. Tomáš Slípka, 31. Matěj Macháček, 36. Martin Plucha - 15. Matyáš Toušek, 26. Milan Vojtek; rozhodčí: David Novák - Radek Chýna; vyloučení: 3 + Pavel Capl OS:0 + Lukáš Slabší 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Skalický ? - Cyril Sedláček ?, Matěj Pašek ?; po třetinách: 5:0, 8:1, 8:1
36:00 Komentář domácích Malý Lukáš (Asistent trenéra): Děkujeme rodičům našich hráčů za pomoc s převozem našeho hráče do nemocnice po BRUTÁLNÍM zákroku soupeře. Bohužel rozhodčí místo udělení červené karty hráči soupeře (s odůvodněním, že se ve starších žácích červená karta neuděluje), potrestali vyloučením našeho trenéra a tím i dalšího našeho hráče. Bohužel říct rozhodčímu, že by už mohl začít něco pískat a udělit ČK je v současné době asi horší provinění, než zranění hráče (ač snad neúmyslné). Věříme, že náš hráč bude brzy zase schopen se vrátit k florbalu, ač to zatím na brzký návrat nevypadá.
35:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 21:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #4 Martin Plucha, asistoval #61 Jiří Strnad (21:2)
30:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 20:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #97 Matěj Macháček bez asistence (20:2)
29:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 19:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #9 Tomáš Slípka bez asistence (19:2)
29:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 18:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #97 Matěj Macháček, asistoval #43 Ondřej Leština (18:2)
28:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 17:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #40 Vítek Capl, asistoval #9 Tomáš Slípka (17:2)
27:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 16:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #97 Matěj Macháček, asistoval #12 Jan Fišer (16:2)
25:53 GÓL TJ NETOLICE 1892 RAFANI! 15:2
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil #25 Milan Vojtek, asistoval #23 Matyáš Toušek (15:2)
25:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 15:1
24:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 14:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #97 Matěj Macháček, asistoval #88 Jakub Penkert (14:1)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #63 Matěj Pašek družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI
23:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 13:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #8 Petr Juriga, asistoval #71 Tomáš Dierzé (13:1)
23:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 12:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #40 Vítek Capl, asistoval #51 Tomáš Skalický (12:1)
22:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 11:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #9 Tomáš Slípka, asistoval #20 Adam Domín (11:1)
21:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 10:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #71 Tomáš Dierzé, asistoval #97 Matěj Macháček (10:1)
20:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 9:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #61 Jiří Strnad, asistoval #40 Vítek Capl (9:1)
20:35 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení neproměnil #97 Matěj Macháček.
17:45 Vyloučen trenér Pavel Capl družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení - osobní trest
17:45 Vyloučen hráč #4 Martin Plucha družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení na 2 minuty za nesportovní chování
17:45 Vyloučen hráč #40 Lukáš Slabší družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
17:33 Trestné střílení družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI neproměnil #16 Ondrej Kohout.
16:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 8:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #88 Jakub Penkert, asistoval #97 Matěj Macháček (8:1)
15:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 7:1
14:48 GÓL TJ NETOLICE 1892 RAFANI! 6:1
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil #23 Matyáš Toušek bez asistence (6:1)
13:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 6:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #88 Jakub Penkert, asistoval #9 Tomáš Slípka (6:0)
11:09 Vyloučen hráč #71 Tomáš Dierzé družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 5:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #73 Václav Kukačka, asistoval #9 Tomáš Slípka (5:0)
09:12 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 4:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #61 Jiří Strnad, asistoval #20 Adam Domín (4:0)
08:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 3:0
05:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 2:0
05:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice zelení! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #12 Jan Fišer, asistoval #61 Jiří Strnad (1:0)
01:32 Vyloučen hráč #43 Ondřej Leština družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení na 2 minuty za špatné střídání