0

0

0.

FBC Salamandra - Snipers Třebíč C 6:7pn
branky: 4. Adam Rybáček, 6. Ondřej Kolář, 15. Adam Rybáček, 33. Lukáš Čejka, 38. David Kubát, 41. Ondřej Kolář - 6. Milan Novák, 7. Milan Novák, 11. Martin Žák, 12. Matěj Skála, 21. Jan Pacal, 28. Matěj Skála, N Matěj Skála; rozhodčí: Petr Kos - Josef Pařízek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Čermák ? - Dominik Pešek ?; po třetinách: 3:4, 0:2, 3:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Salamandra hráč #61 Lukáš Čejka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč C hráč #94 Matěj Skála a vstřelil rozhodující gól (6:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Salamandra hráč #7 Adam Rybáček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč C hráč #17 Filip Nechvátal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Salamandra hráč #5 David Pleskač , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
40:19 GÓL FBC Salamandra! 6:6
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #99 Ondřej Kolář, asistoval #54 Vladimír Zvolánek (6:6)
37:06 GÓL FBC Salamandra! 5:6
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #89 David Kubát, asistoval #54 Vladimír Zvolánek (5:6)
32:38 GÓL FBC Salamandra! 4:6
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #61 Lukáš Čejka, asistoval #7 Adam Rybáček (4:6)
27:54 GÓL Snipers Třebíč C! 3:6
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #94 Matěj Skála, asistoval #86 Martin Žák (3:6)
27:44 Vyloučen hráč #27 Vladimír Novotný družstva FBC Salamandra na 2 minuty za sekání
20:58 GÓL Snipers Třebíč C! 3:5
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #43 Jan Pacal, asistoval #86 Martin Žák (3:5)
14:09 GÓL FBC Salamandra! 3:4
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #7 Adam Rybáček bez asistence (3:4)
11:27 GÓL Snipers Třebíč C! 2:4
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #94 Matěj Skála, asistoval #83 Milan Švejda (2:4)
10:02 GÓL Snipers Třebíč C! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #17 Filip Nechvátal (2:3)
06:18 GÓL Snipers Třebíč C! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #10 Milan Novák, asistoval #94 Matěj Skála (2:2)
06:18 Po pěkné akci Třebíče zakončuje Novák a vyrovnává.
05:45 GÓL FBC Salamandra! 2:1
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #99 Ondřej Kolář, asistoval #27 Vladimír Novotný (2:1)
05:32 GÓL Snipers Třebíč C! 1:1
03:33 GÓL FBC Salamandra! 1:0
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #7 Adam Rybáček bez asistence (1:0)
02:00 Brankář domácích Pešek si připisuje první zákrok.