0

0

0.

Hippos Žďár n/S. C - Florbal Telč 5:6pn
branky: 4. Jakub Vrbas, 6. Karel Blažek, 14. Vojtěch Pátek, 18. Ondřej Melichar, 38. František Přibyl - 1. Michael Bambula, 19. Luboš Deraha, 29. Filip Novák, 31. Jan Pokorný, 43. Václav Prokop, N Luboš Deraha; rozhodčí: Petr Kos - Josef Pařízek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Rybenský ? - Lukáš Trkola ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. C hráč #24 Vojtěch Pátek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Telč hráč #18 Luboš Deraha a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. C hráč #67 Roman Čihák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Telč hráč #33 Michael Bambula a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. C hráč #66 Jakub Vrbas , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
42:36 GÓL Florbal Telč! 5:5
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #19 Václav Prokop bez asistence (5:5)
42:36 Vyloučen hráč #66 Libor Slatinský družstva Florbal Telč na 2 minuty za nesportovní chování
42:36 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pátek družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za hrubost
39:49 Vyloučen hráč #19 Václav Prokop družstva Florbal Telč na 2 minuty za bránění ve hře
37:22 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 5:4
Vlastní branku družstva Florbal Telč vstřelil #20 František Přibyl (5:4)
30:34 GÓL Florbal Telč! 4:4
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #25 Jan Pokorný, asistoval #18 Luboš Deraha (4:4)
29:40 Vyloučen hráč #88 Jiří Boháček družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za držení
28:53 GÓL Florbal Telč! 4:3
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #88 Filip Novák, asistoval #66 Libor Slatinský (4:3)
18:39 GÓL Florbal Telč! 4:2
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #18 Luboš Deraha, asistoval #8 Radek Špringer (4:2)
17:37 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 4:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #33 Ondřej Melichar, asistoval #10 Karel Blažek (4:1)
13:52 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 3:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #24 Vojtěch Pátek, asistoval #66 Jakub Vrbas (3:1)
08:26 Vyloučen hráč #66 Jakub Vrbas družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za hrubost
05:12 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 2:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #10 Karel Blažek, asistoval #33 Ondřej Melichar (2:1)
03:06 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #66 Jakub Vrbas, asistoval #88 Jiří Boháček (1:1)
00:07 GÓL Florbal Telč! 0:1
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #33 Michael Bambula, asistoval #18 Luboš Deraha (0:1)