0

0

0.

Spartak Pelhřimov - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 5:6pn
branky: 3. Jakub Jirků, 15. Daniel Fučík, 32. Jindřich Pešek, 37. Jiří Bartoška, 41. Jindřich Pešek - 6. Matyáš Zavřel, 16. Jonáš Bína, 21. Štěpán Meca, 28. Matyáš Zavřel, 29. Matyáš Zavřel, N Matyáš Zavřel; rozhodčí: Jan Koten - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Matěj Florian -5 - Ivan Dolejš -5; po třetinách: 2:1, 0:4, 3:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #94 Matyáš Tříska , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #68 Matyáš Zavřel a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #95 Jindřich Pešek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #29 Štěpán Meca , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #89 Jiří Bartoška , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
40:05 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #95 Jindřich Pešek bez asistence (5:5)
39:25 Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil #29 Štěpán Meca.
37:22 Vyloučen hráč #97 David Přibyl družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
36:08 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #89 Jiří Bartoška, asistoval #95 Jindřich Pešek (4:5)
33:54 Vyloučen hráč #29 Štěpán Meca družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi
31:56 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #95 Jindřich Pešek, asistoval #89 Jiří Bartoška (3:5)
28:44 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #68 Matyáš Zavřel, asistoval #97 David Přibyl (2:5)
27:02 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:4
23:30 Vyloučen hráč #89 Jiří Bartoška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
20:29 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #29 Štěpán Meca, asistoval #68 Matyáš Zavřel (2:3)
19:42 Vyloučen hráč #97 Antonín Petera družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:12 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #17 Jonáš Bína bez asistence (2:2)
14:41 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Daniel Fučík, asistoval #94 Matyáš Tříska (2:1)
05:46 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:1
02:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #90 Jakub Jirků bez asistence (1:0)