• 39 38:30
    6:2
    ()

Snipers Třebíč B - SK Jihlava B 6:2
branky: 11. Patrik Mladenov, 14. Tomáš Jakšík, 20. Patrik Mladenov, 22. Filip Roupec, 36. Patrik Mladenov, 39. Patrik Mladenov - 31. Josef Smejkal, 31. Jan Píša; rozhodčí: Matěj Jonák - Zdeněk Knap; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Šimon Nesnídal ? - Jan Ferda ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:2
44:59 Sláva vítězům a čest poraženým. HALA TŘEBÍČ!
44:50 Konec zápasu už klepe na dveře. Po mužích, juniorech se přidává i dorost a vyhrává derby. Vysočina patří Třebíči.
38:30 GÓL Snipers Třebíč B! 6:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #58 Patrik Mladenov bez asistence (6:2)
37:15 Všechny kdo tohle čtěte zvu na zápas Třebíčského A-týmu proti Dobrušce od 18:00 na hale Spartak.
36:21 Snad se bude dařit i Bejrovi v clashi večer jako Mladenovovi.
35:51 GÓL Snipers Třebíč B! 5:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #45 Filip Roupec (5:2)
35:51 Mladenov kompletuje Hattrick.
34:30 Jihlava tlačí na Třebíč. Ale Nesnídal chytá život.
32:02 Musíme pochválit práci rozhodčích zatím bez chyby.
31:30 Fanoušky zápas velice baví. A fandí na 100%
30:49 GÓL SK Jihlava B! 4:2
Branku družstva SK Jihlava B vstřelil #42 Jan Píša, asistoval #11 Jakub Zadražil (4:2)
30:49 No jako bych to neříkal... Jihlava skoruje už po druhé.
30:16 GÓL SK Jihlava B! 4:1
Branku družstva SK Jihlava B vstřelil #20 Josef Smejkal, asistoval #3 Filip Syrovátka (4:1)
30:16 Jihlava dává gól a dostává se pod kůži domácím.
30:01 Začíná nám třetí třetina tohohle GIGA ZÁPASU.
23:18 Nesnídal se dnes asi dobře nasnídal. Chytá další tutovku Jihlavy.
21:49 GÓL Snipers Třebíč B! 4:0
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #45 Filip Roupec, asistoval #58 Patrik Mladenov (4:0)
21:49 Třebíč díky pressingu skoruje.
19:04 GÓL Snipers Třebíč B! 3:0
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #66 Štěpán Janšta (3:0)
19:04 Mladenov dnes k nezastavení. Přidává už druhý gól.
18:03 Vstup do druhé třetiny vypadá jako kdybychom se snažili nastartovat Fabii HTP v - 20 stupních. Prostě to nejde.
13:54 GÓL Snipers Třebíč B! 2:0
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #36 Tomáš Jakšík bez asistence (2:0)
13:54 Tak toto jsme opravdu nečekali. Tomáš Jakšík alias Repre dává gól na bližší tyč po výběhu z rohu.
10:13 GÓL Snipers Třebíč B! 1:0
10:13 Ankara Mladenov... Neskutečně poslal jednou kličkou na párek 3 hráče Jihlavy a poté zakončil a Třebíč vede 1:0.
09:25 Tyč!!! Třebíč nebezpečně zahrála standartu na velkém brankovišti.
07:21 Jihlava začala vařit v útočném pásmu, ale brankář Nesnídal zatím čape.
04:40 První velká šance na straně Třebíče. Neskutečná pumelice od půlky z hokejky Dvořáka gólem neskončila.
03:23 Sledujeme boj o každý metr hřiště.
00:01 Právě začalo derby o Vysočinu. Úvodní buly pro Třebíč.