0

0

0.

ASK Bystřice n.P. - SK Jihlava B 4:3pn
branky: 17. Stanislav Humpolík, 23. Patrik Cisár, 38. Stanislav Humpolík, N Stanislav Humpolík - 24. Daniel Matějka, 33. Vítek Štoll, 34. Josef Smejkal; rozhodčí: Pavel Chromý - Jiří Kučera; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Jonáš Klukan ? - Marek Leixner ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:2
6 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #90 Stanislav Humpolík a vstřelil rozhodující gól (4:3).
6 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava B hráč #42 Jan Píša , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #50 Daniel Humpolík , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava B hráč #55 Vítek Štoll , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #9 Patrik Cisár , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava B hráč #3 Filip Syrovátka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #90 Stanislav Humpolík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava B hráč #3 Filip Syrovátka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #50 Daniel Humpolík a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
44:47 Timeout SK Jihlava B
42:18 Vyloučen hráč #50 Lukáš Pařík družstva SK Jihlava B na 2 minuty za blokování florbalky
37:20 GÓL ASK Bystřice n.P.! 3:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #90 Stanislav Humpolík, asistoval #98 Matěj Hruška (3:3)
33:59 GÓL SK Jihlava B! 2:3
Branku družstva SK Jihlava B vstřelil #6 Josef Smejkal, asistoval #3 Filip Syrovátka (2:3)
32:49 GÓL SK Jihlava B! 2:2
Branku družstva SK Jihlava B vstřelil #55 Vítek Štoll, asistoval #6 Josef Smejkal (2:2)
24:31 Trestné střílení družstva SK Jihlava B neproměnil #3 Filip Syrovátka.
23:22 GÓL SK Jihlava B! 2:1
Branku družstva SK Jihlava B vstřelil #52 Daniel Matějka, asistoval #11 Jakub Zadražil (2:1)
22:59 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:0
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #9 Patrik Cisár, asistoval #90 Stanislav Humpolík (2:0)
22:12 Vyloučen hráč #50 Daniel Humpolík družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání
16:56 GÓL ASK Bystřice n.P.! 1:0
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #90 Stanislav Humpolík, asistoval #50 Daniel Humpolík (1:0)
05:32 Vyloučen hráč #52 Daniel Matějka družstva SK Jihlava B na 2 minuty za blokování florbalky
02:17 Vyloučen hráč #98 Matěj Hruška družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nedovolené vrážení