• 44 43:36
    12:7
    ()

KC Okříšky-Telč - Hippos Žďár n/S. 12:7
branky: 3. Lukáš Spilka, 4. Lukáš Spilka, 23. Vojtěch Lojka, 26. Šimon Korba, 28. Šimon Korba, 31. Michal Pacholík, 31. Šimon Korba, 33. Jan Svoboda, 36. Lukáš Spilka, 37. Lukáš Spilka, 40. Jan Svoboda, 43. Tomáš Navrkal - 13. Kryštof Pešek, 33. Jakub Žák, 34. Kamil Král, 34. Šimon Adámek, 38. Kryštof Pešek, 42. Michal Sochor, 44. Šimon Adámek; rozhodčí: Vítek Pospíchal - Daniel Kršek; vyloučení: 2 + Tomáš Navrkal 4:1; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Bořek Poukar 32 - Matěj Bukáček 27; po třetinách: 2:1, 3:0, 7:6
45:00 Střely ve 3. části: 16:14
44:30 Utkání se již dohrává.
43:36 GÓL Hippos Žďár n/S.! 12:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #9 Šimon Adámek bez asistence (12:7)
43:36 Jedna branka inkasovaná při vlastní přesilovce, ovšem poté i využitá početní výhoda - Okříšky stále vedou o pět.
42:39 GÓL KC Okříšky-Telč! 12:6
Branku družstva KC Okříšky-Telč vstřelil #27 Tomáš Navrkal bez asistence (12:6)
42:25 Vyloučen hráč #13 Šimon Korba družstva KC Okříšky-Telč na 2 minuty za hrubost
41:50 GÓL Hippos Žďár n/S.! 11:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Michal Sochor bez asistence (11:6)
41:50 Sochor si teď těžko říct zda chtěně nebo nechtěně nahrál o tyčku a poté poslal přesně mezi nohy míč do brány.
41:00 Bukáčkovi sice propadla rána Svobody ovšem poté si dvěma skvělými zákroky opět spravuje reputaci.
39:20 GÓL KC Okříšky-Telč! 11:5
Branku družstva KC Okříšky-Telč vstřelil #15 Jan Svoboda, asistoval #13 Šimon Korba (11:5)
38:40 Nováková  míří nad, Pešek do bloku.
38:05 Za Bukáčkem zvoní tyč.
37:24 GÓL Hippos Žďár n/S.! 10:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #10 Kryštof Pešek, asistoval #14 Michal Sochor (10:5)
37:24 Pešek po přihrávce od Sochora nekompromisně trefuje k pravé tyčce.
36:20 GÓL KC Okříšky-Telč! 10:4
Branku družstva KC Okříšky-Telč vstřelil #16 Lukáš Spilka, asistoval #26 Michal Pacholík (10:4)
36:20 Spilka si na tento zápas asi dobře upravil čepel a dalšími dvěma góly zvyšuje již na 10:4.
35:54 GÓL KC Okříšky-Telč! 9:4
Branku družstva KC Okříšky-Telč vstřelil #16 Lukáš Spilka, asistoval #13 Šimon Korba (9:4)
35:30 Rousek teď předvedl krásný sprint po lajně se zakončením u to bylo horší.
35:05 Bukáček pozorný, snaha o rychlé výpady není úspěšná ani na jedné straně.
33:45 Teď se s góly roztrhl na nové žďárské hale pytel na jedné straně se trefuje Svoboda, na druhé Král a Adámek - 8:4.
33:44 Timeout KC Okříšky-Telč
33:44 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #9 Šimon Adámek, asistoval #14 Michal Sochor (8:4)
33:44 A Okříšky si berou time-out.
33:03 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #16 Kamil Král, asistoval #11 Šimon Růžička (8:3)
32:24 GÓL KC Okříšky-Telč! 8:2
32:01 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #12 Jakub Žák, asistoval #13 Ondřej Rousek (7:2)
32:01 Kuba Žák se přece jen dočkal po příhrávce Onřeje "Rugyho" Rouska snižuje na 7:2.
31:40 Nováková na Krále, Poukar chytá stejně jako poté na druhé straně Bukáček.
30:40 GÓL KC Okříšky-Telč! 7:1
Branku družstva KC Okříšky-Telč vstřelil #13 Šimon Korba, asistoval #26 Michal Pacholík (7:1)
30:40 A další gól ve žďárské brance, to je opravdu nepovedený vstup do poslední části zápasu od hrochů.
30:25 GÓL KC Okříšky-Telč! 6:1
Branku družstva KC Okříšky-Telč vstřelil #26 Michal Pacholík, asistoval #16 Lukáš Spilka (6:1)
30:25 Branka Spilky Bukáčkovi propadla a za jeho záda ji dorazil Pacholík.
30:00 Střely ve 2. části: 11:11
30:00 Nováková našla Sochora, Pešek se dostal ke střele, do brány Okříšek ovšem žádný míč v této třetině nespadl.
29:10 Střelu Rouska vyrazil gólman před Krále, který netrfil ideálně.
28:30 Růžička ve velké šanci přestřeluje.
27:59 GÓL KC Okříšky-Telč! 5:1
27:59 Část plnou sobojů ukončuje další vymetenou šibenicí Korba.
26:50 Adámek faulovaný - standartku rozehrál Sochor na Peška, jeho střelu ovšem před bránou nikdo nedorazil.
25:56 GÓL KC Okříšky-Telč! 4:1
Branku družstva KC Okříšky-Telč vstřelil #13 Šimon Korba, asistoval #27 Tomáš Navrkal (4:1)
25:56 Navrkal na Korbu, který až příliš volný na středu přízemní střelou využívá přesilovku.
24:48 Horák teď a příliš htěl získat balon a jde si tak nedobrovolně na dvě minuty odpočinout.
24:38 Vyloučen hráč #15 Kryštof Horák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování florbalky
23:55 Skvělý Poukar proti Královi.
23:30 Mahel s Růžičkou se hledali, hledali, ale nakone se stejně nenašli.
22:36 GÓL KC Okříšky-Telč! 3:1
Branku družstva KC Okříšky-Telč vstřelil #11 Vojtěch Lojka, asistoval #27 Tomáš Navrkal (3:1)
22:36 Lojka teď vymetl všechny pavouky v pravé šibenici Bukáčkovy branky, krásná střela, milimetrově přesná.
22:30 Ten si vzal na svá bedra faulovaný Žák, ale neproměňuje.
22:27 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil #12 Jakub Žák.
22:27 Žák faulovaný při střele a rozhodčí nařizuje nájezd.
21:40 Hippos se opět začíná dostávat do šancí, snad se jim podaří seřídit i mířidla.
21:10 Nováková na Adámka, ten na Sochora, který střílí do bloku.
20:40 Tvrdý souboj Krále se Svobodou skončil nerozhodně.
19:30 Pešek - Adámek teď prošli skoro celé hřiště ovšem zakončení chybí...
18:30 Svoboda backhendem mimo.
17:45 Standartka z nebezpečné pozice pro Hippos nevyužita Sochorem ani Peškem.
17:10 žák na jedné straně, Pohanka na druhé straně, oba nepřesně.
16:40 Okříšky skvěle napadají rozehrávku Hipposu, ke gólu to zatím ovšem nevede.
15:35 Pacholík na buly úspěšnější, Hippos v úvodu druhé části pod tlakem.
15:00 Střely v 1. části: 12:14
14:59 Ještě několik nebezpečných pokusů žďárských, Poukar ovšem drží svůj tým.
14:25 Hippos obehrává blok Okříšek.
13:20 Bukáček vychytal samostatný únik Korby, když proti němu skvěle vyběhl a své pavoučí nohy vytrčil proti kapitánovi Okříšek a nedovolil mu jakékoliv zakončení.
12:44 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #10 Kryštof Pešek, asistoval #8 Hana Nováková (2:1)
12:44 Nováková krásně našla Peška, který nechytatelnou ranou snižuje - 1:2.
12:17 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrkal družstva KC Okříšky-Telč na 2+2 minuty za hrubost
12:17 Dlouhá přesilovka pro hrochy.
11:40 Dlouhou pasáž plnou sobojů ukončuje nepřesnou střelou Korba.
10:30 Králova nebezpečná střela skončila stejně jako ta Peškova na Poukarovi.
09:40 Další zákrok Bukáčka proti brejku Okříšek.
08:40 Žďárským šance nechybí, ovšem obrana v tomto zápase psaných jakožto domácích - Okříšek, zatím odolává.
07:00 Hippos zatím v přesilovce bezradný. Nebezpečně naopak hrozí Okříšky z brejků. První skončil trestuhodně nevyužit, druhý si našel dobrých deset metrů od brány Matěj "Manuel Neuer" Bukáček
05:45 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrkal družstva KC Okříšky-Telč na 2 minuty za sekání
05:45 Král po krásné otočce dostal sekyru zezadu od Navrkala a Žďár má k dispozici přesilovou hru.
04:10 Žák ve velké šanci neproměňuje.
03:52 GÓL KC Okříšky-Telč! 2:0
03:52 Spilka druhým zásahem v zápase zvyšuje na 0:2.
03:20 Bukáček tygřím skokem vychytal Navrkala.
02:41 GÓL KC Okříšky-Telč! 1:0
Branku družstva KC Okříšky-Telč vstřelil #16 Lukáš Spilka, asistoval #1 Bořek Poukar (1:0)
02:41 Poukarův dlouhý výhoz našel Spilku a ten střelou na bližší tyč posílá Okříšky - Telč do vedení 0:1.
01:55 Bukáček v bráně pozorný, Poukar též.
01:24 Druhá lajna hrochů se dostala do tlaku a vybojovala nebezpečnou standartku, skóre se však nemění.
00:20 Poslední domácí zápas dorostenců Hipposu tuto sezónu začíná Žďár s míčkem na čepelích.