• 60 59:54
    6:4
    (Brucháčková)

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:4
branky: 4. Natálie Lukášová, 19. Kristýna Pospíšilová, 38. Marie Jirková, 42. Karolína Garguláková, 56. Karolína Garguláková, 60. Marie Jirková - 3. Radka Niemczyková, 42. Pavlína Bačová, 56. Veronika Rybičková, 58. Pavlína Bačová; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 21 - Veronika Tomšová 14; po třetinách: 2:1, 1:0, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:54 GÓL Bulldogs Brno! 6:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Marie Jirková, asistoval #36 Anna Brucháčková (6:4)
59:10 Nebezpečná skrumáž před domácí bránou. Domácí obrana však s nazazením vlastních těl všechny pokusy likviduje.
58:06 Střela hostí za bránu. Domácí na míčku. Ten však rychle ztrácejí a Ostrava pokračuje v boji o srovnání skóre.
57:40 Po timeuotu hostí naskakuje opět šestá hráčka. Tlak na domácí bránu pokračuje.
57:25 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #42 Linda Pudišová (5:4)
55:58 Nebezpečná střela Ostravy a krásný blok Machálkové.
55:48 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková, asistoval #64 Liliana Bolfová (5:3)
55:43 Hosté pokračují v šesti.
55:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #42 Linda Pudišová (4:3)
55:00 Hosté hrají v šesti.
54:49 Timeout Bulldogs Brno
54:48 Domácí odpovídají rychlým protiútokem a několika střelami. Skóre zůstává beze změny.
54:05 U branky domácích to vře. Ostrava se snaží využít zbývající čas a pálí jednu za druhou. Zatím neúspěšně.
53:20 Bačová vykličkovala dvě domácí obránkyně. Její střela končí v rohu.
52:10 Sestry Brucháčkovy v akci. Přihraj a běž končí střelou, kterou vyráží golmanka hostí za bránu.
51:30 Krištofová se teď rozhodně nenudí. Ostrava tlačí a usilovně se snaží skórovat. Domácí odolávají.
50:02 Povedená kombinace Ostravy. Domácí likvidují střelu blokem.
49:05 Jirková to zkouší ze střední vzdálenosti. Hudáková si bere míček v rohu a posílá svou lajnu úočit.
48:20 Na hřišti je rušno. Ostrava teď několikrát vyzkoušela pozornost domácí golmanky. Všechny střely však končí mimo bránu.
46:45 Nebezpečná střela Rybičkové. Míček nakonec končí až za mantinelem.
45:35 Anna Brucháčková v šanci. Trefuje se do golmanky, Ostrava bere míček a vyráží do rychlého protiútoku.
43:50 Hosté napadají až za bránu. Domácí se dostávají na polovinu, tam si ale Ostrava bere míček a zkouší střelu z dálky. Ta letí za mantinel.
42:00 Domácí otevřeli skóre třetí třetiny trefou Gargulákové. Hosté na nic nečekají a odpovídají gólem Pavlíny Bačové.
41:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (4:2)
41:06 GÓL Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková, asistoval #19 Marie Jirková (4:1)
41:06 Domácí zvyšují na 4:1!
40:35 Třetí třetina začíná svižně. Ze souboje u mantinelu vychází vítězně domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:30 Hosté na míčku. Pokus o střelu domácí zlikvidovali a snaží se ještě před odchodem do šatny upravit skóre.
37:19 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Marie Jirková, asistoval #10 Natálie Lukášová (3:1)
36:50 Hosté kombinují. Míček si z hokejky soupeřky přišla vzít Anna Brucháčková a zakládá útok.
36:45 Bačová střílí ze střední vzdálenosti z otočky. Míček se odráží od mantinelu za bránou a Krištofová ho bezpečně chytá do rukou.
35:45 Pěkná střela z půlky Machálkové. Míček se odráží a letí do rohu.
35:10 Bačová vybíhá a posílá rychlou střelu na branku. Trefuje se do mantinelu. Ještě jedna střela hostí a hra se peklápí na druhou stranu.
31:40 Hosté rozehrávají v rohu a hned sřílí. Skóre ale zůstává nezměněno.
30:25 Míček sbírá Vlčková a vydává se z oslabení do breaku. Branku však netrefuje.
30:10 Začíná půl minuty přesilovny hostí.
29:40 Domácí hrálil přesilovku jen chvíli a na trestnou lavici míří i Ema Brucháčková. Hraje se ve čtyřech.
28:39 Vyloučen hráč #20 Ema Brucháčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
27:54 Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
27:20 Kotzurová natahuje na střelu z dálky, míček jí ale sjel pod hokejkou.
25:14 Hra se teď rychle překlápí z jedné strany na druhou.
24:35 Pospíšilová posílá do breaku Vlčkovou, té se však míček nepodařilo zpracovat.
23:14 Bačová z nebezpečné otočky zpoza brány trefuje blok domácích.
21:50 Povedenou střelu Ostravy vyráží připravená Krištofová.
21:08 Šance Jirkové. Skóre zůstává stejné, přestřeluje.
20:01 Domácí vyhrávají úvodní buly druhé třetiny a střílí. Golmanka hostí likviduje.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:55 Hosté se snaží rychle odpovědět, domácí golmanka chytá.
19:00 A ten je úspěšný! Domácí vedou 2:1!
18:45 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Kristýna Pospíšilová, asistoval #9 Markéta Vlčková (2:1)
18:43 Střela Emy Brucháčkové zblokovaná a letí kolem brány. Domácí však míček sbírají a pokračují v útoku.
18:10 Střela Bolfové, letí však nad bránou do rohu až za mantinel.
15:00 Halaštová střílí z dobré pozice, ale trefuje se pouze do nohy golmanky hostí.
14:50 Hra je na obou stranách vyrovnaná.
14:08 Chyba v obraně hostí, které využívá Bolfová. Míček jí sice uskočil, ale i přesto domácí zakládají útok.
12:00 Domácí skvěle kombinují.
11:04 Dobrá střela z dálky Pospíšilové. Golmanka hostí chytá.
11:00 Ani na straně domácích se golmanka nenudí - povedený zákrok Krištofové.
05:13 Další střela hostí, Krištofová bezpečně chytá do rukou a rychle vyhazuje.
04:05 Natálie Lukášová z týmu domácích střílí svou první branku v Extralize!
03:18 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Natálie Lukášová bez asistence (1:1)
02:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #24 Terezie Gálová (0:1)
01:20 První střela hostí, míček sbírá domácí golmanka.
00:16 Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás na dnešním zápase, kde se proti sobě utká domácí Bulldogs Brno a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.