• 60 59:40
    8:1
    (Matýsková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 8:1
branky: 4. Barbora Husková, 20. Eliška Planková, 32. Adéla Částečková, 41. Sára Seevaldová, 42. Adéla Částečková, 43. Barbora Husková, 50. Nela Sikorová, 60. Barbora Husková - 23. Natálie Janečková; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 4 - Anna Kratochvílová 25; po třetinách: 2:0, 1:1, 5:0
60:00 ROZHOVORY PO UTKÁNÍ
60:00 Střely ve 3. části: 18:1
59:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #11 Tereza Matýsková (8:1)
59:40 Tak přece jen přesilovkový úspěch a Husková kompletuje hattrick!
59:05 Přesilovkovou ránu Kubalčíkové kryje golmanka.
58:03 Vyloučen hráč #36 Emma Sýkorová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky
58:02 Natali Kalábová vydřela míček a ale trefuje se kousek vedle.
57:06 Willmannová taky z první příklepem, ale Kratochvílová se stihla přesunout.
56:35 Fuchsová vyslala Janečkovou, ale ta sbírá přihrávku až v rohu hřiště.
56:18 Kabelková příklepem z první přestřeluje.
55:16 Šimková s Kabelkovou napadají rozehrávku Židenic a nechtějí jim ve třetí třetině nechat ani kousek prostoru.
54:37 Částečková vyjela po mantinelu a z úhlu mířila na přední horní růžek. Kratochvílová krásně zasahuje.
53:32 Na druhé straně si na míček sáhla i Karasová a zastavila tak protiútok.
53:14 Planková přihrála Huskové na středu před brankou a ta z otočky minula bránu.
51:42 Kubalčíková z první od mantinelu těsně přestřeluje.
51:11 Sikorová vystřelila z dálky ale míček těsně před brankou zblokovala bránící hráčka.
50:54 Timeout K1 Florbal Židenice
50:54 Kratochvílová musela zasahovat a přišla dokonce o masku.
50:33 Králová střílí na druhé straně, ale netrefuje bránu.
49:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #96 Nela Kubalčíková (7:1)
49:33 Kubalčíková poslala krásný pas Sikorové do běhu a ta chladnokrevně zavěšuje pod horní tyčku.
48:33 Kubalčíková prošla obranou jako nůž máslem a přihrála do prázdné na Šimkovou, ta ale netrefila míček ideálně.
47:55 Niki Kalábová vystřelila z úhlu a prověřila připravenost golmanky.
46:28 Planková to zkusila z dálky a nadělala Kratochvílové pár vrásek, míček ale nakonec končí za brankou.
45:14 Židenice poprvé pořádně u míčku.
44:43 A tlak na branku Židenic stále pokračuje.
42:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #48 Eliška Planková (6:1)
42:57 Husková se znovu trefuje a podtrhuje famózní začátek třetí třetiny.
42:38 Matýsková vyslala další pumelici, ale tu už Kratochvílová pohlídala.
41:42 To je úvod pro domácí jako hrom. Nestíhám zapisovat. Jako první se z malého brankoviště tečí prosadila Seevaldová a poté přidala už svůj druhý gól Částečková.
41:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #17 Tereza Smetanová (5:1)
40:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #67 Eliška Willmannová (4:1)
40:24 Hned je z toho tlak za brankou hostů.
40:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 8:2
39:53 Vítkovický tlak na konci třetiny, ale nikomu se nepodařilo zakončit přesně.
38:46 Na druhé straně Židenice možná místo střelby složitě vymýšlí a přicházejí o potenciální šance.
38:25 Kratochvílová teď drží svůj tým a připisuje další zákrok.
37:41 Planková si obešla protihráčku a naservírovala spoluhráčce míček na střelu, která ale plachtí vysoko nad.
36:36 Další práce pro Kratochvílovou, ale dokázala si poradit.
36:28 Matýsková střílí a Krotochvílová maskou vyráží a připisuje si pěkný zákrok.
36:11 Kabelková napřáhla a z voleje míjí branku.
35:03 Smetanová se zjevila na středu, ale soupeřky ji před střelou stihly dostoupit.
33:59 Gajdošová z otočky backhandem trefuje připravenou Kratochvílovou.
33:20 Willmannová chtěla založit protiútok, ale všechny spoluhráčky šly střídat a míček tak putuje zpět.
31:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
31:28 Částečková vzala míček, utekla soupeřkám a rozhodla se sama zakončit, což se ukázalo jako dobré řešení a svůj tým vrací do dvougólového vedení.
30:35 Opět přesilovka domácích bez velkého závaru a nějaké nebezpečnější akce.
29:54 Husková na středu vymyslela nečekanou přihrávku na Sikorovou a ta těsně míjí přední tyčku.
29:05 Kabelková nepřihrála přesně a cenné sekundy k dobru sbírají Židenice.
28:48 Vyloučen hráč #28 Veronika Muselíková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
28:25 Gajdošová vybojovala přesilovku.
27:42 Karasová znovu zasahuje proti jedovaté střele Králové.
26:35 Klvačová vzala míček, vyběhla "mezi kruhy" ale vystřelila pouze doprostřed brány, kde to má Karasová pohlídané.
25:24 Série několika přihrávek vyústila v krásnou krosovku z hole Sikorové na Matýskovou, její střela ale skončila na bloku a za bránou.
24:19 Lenfeldová zapla turbo a vybojovala míček na útočné polovině. Vítkovice můžou tlačit.
22:57 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #76 Zuzana Žampachová (2:1)
22:57 Janečková se Žampachovou si vyměnili několik přihrávek a první jmenovaná přízemní střelou k tyči využívá přesilovku a snižuje tak na rozdíl jednoho gólu.
21:57 Vyloučen hráč #67 Eliška Willmannová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
21:57 Hráčky ještě lehce diskutují s rozhodčími, ale Židenice si zahrají přesilovku.
21:45 Vybojovaný míček na středu a Janečková málem našla nabíhající spoluhráčku.
20:43 Hráčky Židenic si chtějí chvíli podržet míček na holích a trpělivě si přihrávají na své polovině.
20:01 Úvodní buly tentokrát pro Židenice.
20:00 Střely v 1. části: 6:2
19:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #26 Barbora Husková (2:0)
19:59 Husková se dostala k odraženému míčku po střele Seevaldové a Planková se po její přihrávce do prázdné branky nemýlila.
19:37 Částečková na středu střílí, ale trefuje pouze bránící hráčku.
18:20 Kabelková se štěstím našla v brejku Gajdošovou a ta vypálila backhandem z voleje, ale Kratochvílová je připravena.
17:32 Židenice už v několikátém náznaku brejku zkazily přihrávku a pokud chtějí uspět, nemůžou míček takhle odevzdávat.
16:19 Zimolová zachytila přihrávku Vítkovic a vyváží míček, k ničemu velkému to ale nevedlo.
15:38 Tak ještě Husková stihla vystřelit, ale mířila vedle. Židenické hráčky své oslabení zvládly.
14:48 Přihrávky by holkám šly, ale přesilovka je bez jakékoliv nebezpečné střely na branku.
13:41 Vyloučen hráč #10 Michaela Hřebíčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
12:58 Kubalčíková - Matýsková - Gajdošová a střela těsně vedle.
12:20 Sikorová si poradila v šermovačce na středu hřiště a vybojovala míček.
11:21 Vítkovice opět na míčku na útočné polovině, tohle bude zřejmě častý obraz hry.
10:30 Husková na Plankovou a další střela do blokujících hráček.
09:49 Částečková to zkusila od mantinelu a jenom těsně minula horní růžek.
09:13 Nepřesnosti v přihrávkách na obou stranách a hráčky musí jezdit tam a zpátky.
07:50 Králová si oběhla protihráčku a stříleným pasem se snažila najít volnou spoluhráčku před brankou.
06:35 Planková vzala míček na své polovině, vyvezla jej až na druhou půlku a rozhodla se pro střelu, kterou kryje hostující golmanka.
05:45 MAtýsková nejprve zkazila přihrávku, ale hned si míček vybojovla zpět a Vítkovice můžou znovu tlačit.
04:54 Gajdošová vyváží míček, ale její přihrávku nikdo nedokázal zpracovat a na míčku budou Židenice.
03:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková bez asistence (1:0)
03:44 Husková otevírá skóre dnešního zápasu přesnou střelou k tyči z hranice velkého brankoviště.
03:19 Nepřesnosti v rozehrávce Vítkovic a Klvačová se dostala ke střele z blízky.
02:20 Židenice poprvé vyvážejí míček a hned je  z toho brejk. Zimolová si ale v samostatném úniku nedokázala poradit a nechala vyniknout Karasovou v bráně.
00:59 Seevaldová dostala míček před branku od Huskové, ale z velké blízky netrefila bránu.
00:01 Jdeme na to, úvodní buly pro Plankovou hned také první střela, ale pouze do bloku.
00:00 Před samotným začátkem ještě proběhne ocenění účastnic nedávno proběhlého Mistrovství světa žen.
00:00 Krásný páteční večer, zdravím všechny příznivce nejvyššího ženského florbalu. Po téměř měsíční pauze se vracíme na palubovku a domácí Vítkovice (2.) vyzvou soupeřky z Židenic (8.). Hráčky už nám nabíhají na hrací plochu a za chvíli to vypukne.