31
  • 31 30:03
    Meťák

Spartak Pelhřimov - SK Meťák České Budějovice 5:4
branky: 3. Adéla Hejdová, 3. Kateřina Vacková, 6. Dita Hašková, 10. Marie Kozlová, 27. Dita Hašková - 1. Kristýna Horáková, 8. Tereza Mikešová, 27. Edith Janoušková, 29. Laura Vávrová; rozhodčí: Adéla Vrbková - Adam Zíka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Anna Pavla Palivcová 11 - Emily Schönfeld 17; po třetinách: 4:2, 0:0, 1:2
36:00 Střely ve 3. části: 7:8
35:20 Pelhřimov si své vítězství asi udrží
30:15 Meťák chce otočit stav zápasu
30:03 Timeout SK Meťák České Budějovice
28:45 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #35 Laura Vávrová bez asistence (5:4)
27:22 Králová v šanci. Brankářka Pelhřimova chytá
26:34 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #55 Edith Janoušková, asistoval #35 Laura Vávrová (5:3)
26:00 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #80 Dita Hašková, asistoval #87 Kristýna Vojtěchová (5:2)
09:51 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #72 Marie Kozlová, asistoval #83 Natálie Kyselová (4:2)
07:50 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #99 Tereza Mikešová, asistoval #35 Laura Vávrová (3:2)
07:08 Vyloučen hráč #82 Elena Žáková družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra rukou
07:00 Linda Straková v šanci, bohužel její střela byla zblokovaná hráčkou Pelhřimova
05:11 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #80 Dita Hašková bez asistence (3:1)
02:06 Pelhřimov se rozhodl obrátit skore během 4 sekund
02:05 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #86 Kateřina Vacková, asistoval #82 Elena Žáková (2:1)
02:01 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #81 Adéla Hejdová bez asistence (1:1)
00:09 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #79 Kristýna Horáková, asistoval #35 Laura Vávrová (0:1)