42
  • 42 41:44
    USK Slavia

FBC Panthers Liberec C - USK Slavia Liberec B 2:6
branky: 27. Jan Martínek, 35. Jiří Cihlář - 5. Vojtěch Brož, 9. Vojtěch Brož, 11. Štěpán Pugner, 21. Štěpán Pugner, 21. Vojtěch Brož, 24. David Šepák; rozhodčí: Václav Váňa - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jakub Churavý ? - Ondřej Hárovník ?; po třetinách: 0:3, 1:3, 1:0
44:59 Loučíme se svámi z prvního zápasu a děkujeme za sledování zápisu
43:10 Fanoušci na tribunách jsou k uvytržení ztoho crazy matche
41:44 Timeout USK Slavia Liberec B
41:44 Hoastující tým si na uklidnění své divoké hry raději vzal Timeout a zatím jim to pomáhá
39:20 Hráči USK vaří v útočném pásmu pod taktovkou hlavního šéf kuchaře Vojty Brože
34:50 GÓL FBC Panthers Liberec C! 2:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #11 Jiří Cihlář z trestného střílení (2:6)
34:50 Sledovali jsme famozné provedený nájezd který byl míren nahoru pod víko a gólman nemohl nic
34:19 Naše hádě se nacházelo v obrovské šanci ale golman Panthers vše vychytal a hádě jenom smutně zasyčelo
32:30 Dnešní utkání sleduje i řada diváků na tribuně například řízek a Laci oba bouřlivě fandí USK a zatím jím vše vychází
31:09 Od hráče Panthers jsme teď vyděli power shoty jako od Matyho Gáji:)
30:01 Podle některých hráčů USK by jsme se měli bát Caplárovi pasti stane se to byli obavi správné?
29:56 Vyloučen hráč #8 Lukáš Bajgl družstva USK Slavia Liberec B na 2 minuty za špatné střídání
29:56 Tísňová situace na hřišti vyustila ve hru v 6 USK další oslabení
27:13 Vyloučen hráč #5 David Šepák družstva USK Slavia Liberec B na 2 minuty za opakované přestupky
27:13 Hádě syčí na trestné lavici a není se čemu divit oslabil tým kvůli opakovaným přstupkům
26:41 GÓL FBC Panthers Liberec C! 1:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #3 Jan Martínek bez asistence (1:6)
26:41 Frustrace Panthers opadá ale frurt strácí 5 gólů dají to?
26:00 Sledujeme velmi vypjaté utkání se spoustou šancí
23:05 GÓL USK Slavia Liberec B! 0:6
Branku družstva USK Slavia Liberec B vstřelil #5 David Šepák, asistoval #10 Vojtěch Brož (0:6)
23:05 Neuvěřitlné se stalo skutečností naše hádě po skvělé kombinaci dalo góla a celý stadion šílí opravdu nás jeho výkon skvěle překvapuje
21:36 Frustrace Panthers je už na velké úrovni ať se snaží jak se snaží nedali ještě góla
20:33 GÓL USK Slavia Liberec B! 0:5
Branku družstva USK Slavia Liberec B vstřelil #10 Vojtěch Brož, asistoval #5 David Šepák (0:5)
20:33 Lepší zápas si USK nemohlo ani přát a David Šepák neboli hádě si dokonce vysyčelo i asistenci
20:24 GÓL USK Slavia Liberec B! 0:4
Branku družstva USK Slavia Liberec B vstřelil #30 Štěpán Pugner bez asistence (0:4)
18:25 Bez gólová tíseň týmu Pantherů nemá konce i přes všechnu jejich snahu
17:25 Oba týmy vypadají jak kdyby hráli o postup do letošního Super finále ve florbale
16:47 David Šerpák neumí podle mnohích zakleknout ani do zdi ovšem vše se dá časem naučit:)
15:30 Panthers se po přestávce snaží tlačit na kasu USK ovšem ti se nedají a snaží se vykombinovat do brejku
14:50 Ke konci první třetiny musíme podotknout že na hřišti je mírná frustrace hráčů Panthers
14:00 Hráč David Šepák se snaží být platnou posilou pro tento zápas a zatím mu to i vychází
10:07 GÓL USK Slavia Liberec B! 0:3
Branku družstva USK Slavia Liberec B vstřelil #30 Štěpán Pugner, asistoval #8 Lukáš Bajgl (0:3)
10:00 Hned ze začátku zápasu tu máme vypjatou bytvu plnou emocí střel a šancí
08:41 GÓL USK Slavia Liberec B! 0:2
Branku družstva USK Slavia Liberec B vstřelil #10 Vojtěch Brož, asistoval #8 Lukáš Bajgl (0:2)
08:02 Vyloučen hráč #13 Tomáš Erlebach družstva FBC Panthers Liberec C na 2 minuty za sekání
04:44 GÓL USK Slavia Liberec B! 0:1
Branku družstva USK Slavia Liberec B vstřelil #10 Vojtěch Brož bez asistence (0:1)
01:00 Dobré florbalové dopoledne vám přeje celý náš realizační tým a my vám budeme psát zápis z celého dnešního florbalového dne přejeme hezkou sobotu s námi:)