45
  • 45 44:19
    2

SC Podještědí Č. Dub B - FBC Šluknovsko Česká Lípa C 4:2
branky: 9. Jakub Švarc, 25. Petr Smrkovský, 35. Stanislav Pokorný, 40. Petr Jareš - 1. Milan Švajcr, 16. Filip Cobl; rozhodčí: Jakub Horák - David Bezucha; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Jan Sedláček ? - Pavel Draský ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:0
44:59 Dub své vedení uhájil a tak ve vyrovnaném utkání těsně vyhrává.
44:19 Vyloučen hráč #3 Petr Smrkovský družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání
44:19 Smrkovský posílá svůj tým těsně před koncem do oslabení. Lípa odvolává gólmana. Přesilovka 6 na 4.
43:10 Strouhal sám před gólmanem posílá skákavý míček vysoko nad.
42:10 Tak míček už nemá.
42:00 3 minuty do konce a Dub drží jak dvoubrankové vedení, tak míček. Uvidíme, jestli oboje udrží.
39:12 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 4:2
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #33 Petr Jareš, asistoval #55 Marek Prošek (4:2)
39:12 Jareš prokličkoval na střed a z "mezikruží" nedává gólmanovi šanci.
37:01 Trestné střílení družstva SC Podještědí Č. Dub B neproměnil #19 Jakub Švarc.
37:01 Švarc se při nájezdu vrátil a tak jeho nájezd neplatí.
34:35 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 3:2
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #89 Josef Strouhal (3:2)
34:35 Stanislav "Stanley" Pokorný konečně přemohl svého úhlavního nepřítele ve formě Draského střelou nad rameno. Stav 3:2, v individuální statistice Draský stále vede 3:1.
33:10 Smola sám před odkrytou brankou, ale dlouhé zprcování míčku zapříčinilo, že Sedláček byl zpět v pozoru a jeho střelu s přehledem chytá.
30:50 Draský vs. Pokorný 3:0
30:01 První dvě třetiny nám moc gólů nenabídly. Šance jsou na obou stranách, ale přesnost si střelci nejspíše nechali na obědě.
26:40 K vidění byl ojedinělý sprint Smrkovského. Na vině může být nejspíše kyselo z místního restauračního zařízení.
24:34 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 2:2
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #3 Petr Smrkovský, asistoval #89 Josef Strouhal (2:2)
24:34 Smrkovský přimhouřil oči, zamířil a střelou od půlky využívá přesilovku.
23:20 Vyloučen hráč #46 Luboš Malina družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za sekání
23:20 Neopatrný Malina a druhá přesilovka pro domácí.
22:05 Dub si během přesilovky vytvořil několik šancí, ale neproměnil žádnou.
19:52 Vyloučen hráč #11 Jan Štefáček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za blokování florbalky
19:52 Pokorný do šance a přichází zákrok holí Štefáčka, který sudí hodnotí jako nedovolený. Domácí si zahrají přesilovku.
18:50 Dráský má v tomhle zápase plné ruce práce. Zatím jí odvádí na výbornou.
15:33 GÓL FBC Šluknovsko Česká Lípa C! 1:2
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #83 Milan Švajcr (1:2)
14:10 Švajcr střílí přes hráče a zvoní břevno!
12:40 Gólman Lípy vyráží maskou střelu po rozehrávce Dubu.
11:10 Zápas je zatím plný ostrých zákroků, avšak čistých.
08:46 GÓL SC Podještědí Č. Dub B! 1:1
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #19 Jakub Švarc, asistoval #9 Stanislav Pokorný (1:1)
08:46 Kuba Švarc dostal míček od Pokorného, počkal si a pak uklidil míček pod gólmanem Lípy do brány.
07:50 Pokorný vs. Dráský 0:2
05:40 Oba dva střážci svatyní se zatím ukazují jako opory svých celků.
04:30 Pokorný trefuje Dráského.
03:50 Draský má v tomhle zápase hodně práce. Zatím jí odvádí na výbornou.
02:20 Jareš v úniku sám na Draského, který se vytahuj famózním zákrokem.
01:40 Gól domácích! Tak ne. Druhý rozhodčí rozpažuje a signalizuje sekání, kterému došlo před vstřelením. Dub se rozčiluje, ale marně.
00:57 GÓL FBC Šluknovsko Česká Lípa C! 0:1
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #83 Milan Švajcr, asistoval #25 Filip Cobl (0:1)
00:57 Švajcr se štěstím proměňuje vyloženou šanci do prázdné branky.
00:20 Střelu Warlopa chytá Sedláček.
00:01 Úvodní buly tohoto utkání vyhrává celek z Českého Dubu.