Kristýna ŠILHAVÁ
  • 35 34:51
    Liberec

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC Liberec 4:8
branky: 11. Anastázie Pechová, 16. Anna Šimková, 23. Eva Mária Kamenská, 34. Anastázie Kubešová - 4. Amálie Mlčochová, 8. Barbora Pajkrtová, 8. Karolína Štočková, 10. Michaela Cidlinská, 24. Eliška Svobodová, 29. Julie Nesměráková, 29. Julie Nesměráková, 34. Karolína Štočková; rozhodčí: Klára Svobodová - Lukáš Rašovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Sára Pánovová 12, Natálie Milerová 4 - Julie Marková 11; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:3
35:33 Liberec kombinuje na útočné polovině.
34:51 Timeout FBC Liberec
34:51 Vyloučen hráč #18 Kristýna Šilhavá družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání
33:44 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:8
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #8 Anastázie Kubešová, asistoval #3 Eva Mária Kamenská (4:8)
33:15 Po chybě Liberce, opět rychlý kontr a snížení hráček Litvínova po střele pod víko.
33:14 Nejprve zazvonila tyčka a poté po rychlé přihrávce další gól Liberce.
33:13 GÓL FBC Liberec! 3:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Karolína Štočková, asistoval #18 Nikola Slámová (3:8)
30:06 Další střela Litvínova bez gólového efektu.
29:23 Liberec v dalším tlaku.
28:14 GÓL FBC Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Julie Nesměráková, asistoval #15 Zuzana Jirošová (3:7)
28:14 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Natálie Milerová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV
28:08 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Julie Nesměráková, asistoval #24 Michaela Cidlinská (3:6)
27:01 Obrovská šance Litvínova gólem nekončí, střela šla vysoko nad.
25:43 Třetí třetinu zahájil Liberec náporem.
23:37 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #81 Eliška Svobodová, asistoval #24 Michaela Cidlinská (3:5)
22:33 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #3 Eva Mária Kamenská bez asistence (3:4)
21:03 Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, ale bez výraznějších šancí.
18:10 Další protiútok Litvínova ubráněn.
17:32 Nyní se hra vyrovnává.
15:20 Samostatný únik hráčky Litvínova rovněž ke góĺu nevedl.
15:06 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #28 Anna Šimková, asistoval #18 Kristýna Šilhavá (2:4)
14:10 Krásná kombinační alce od celé pětky Liberce ke gólu nevedla.
10:30 Hráčky Litvínova snižují po chybě obrany střelou do horní části branky.
10:17 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Anastázie Pechová bez asistence (1:4)
09:48 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Michaela Cidlinská bez asistence (0:4)
08:33 vyloučení přošlo Litvínov draho. Inkasoval branku a hned na to druhou. Liberec v dalším tlaku.
07:16 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Karolína Štočková, asistoval #15 Zuzana Jirošová (0:3)
07:07 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Barbora Pajkrtová, asistoval #18 Nikola Slámová (0:2)
06:27 Vyloučen hráč #3 Eva Mária Kamenská družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
05:28 v šanci hráčka Litvínova, gól z toho však nebyl
03:59 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #37 Amálie Mlčochová, asistoval #24 Michaela Cidlinská (0:1)
02:19 je tu první střela Liberce