• 38 37:47
    4
    David PLEVA

TJ Lokomotiva Louny - BK REAL ROUDNICE n/L 9:2
branky: 1. Daniel Fraško, 11. Daniel Fraško, 12. Daniel Fraško, 22. František Tuháček, 25. Vít Kraj, 27. Lukáš Zíval, 30. František Tuháček, 31. Lukáš Zíval, 36. František Tuháček - 29. Dominik Horáček, 31. Ondřej Bernát; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4 + Matouš Málek OS + David Pleva 4:1; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Jiří Horsica 33 - Jakub Pavlíček 34; po třetinách: 3:0, 4:1, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 12:15
37:47 Vyloučen hráč #88 David Pleva družstva TJ Lokomotiva Louny na 2+2 minuty za hrubost
35:14 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 9:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #11 František Tuháček, asistoval #14 Lukáš Zíval (9:2)
30:55 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 8:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #67 Ondřej Bernát, asistoval #23 Jan Schneider (8:2)
30:55 Neuvěřitelné se stalo skutečností! Brutální střelou od modré čáry zapisuje Ondřej Bernát svůj PRVNÍ gól v sezóně!
30:42 Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
30:42 Vyloučen hráč #14 Lukáš Zíval družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání
30:09 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 8:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Lukáš Zíval, asistoval #11 František Tuháček (8:1)
30:00 Střely ve 2. části: 17:12
29:45 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 7:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #11 František Tuháček z trestného střílení (7:1)
29:30 Vyloučen hráč #15 Lukáš Hauf družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování florbalky
28:12 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #74 Dominik Horáček, asistoval #69 Jiří Šinfelt (6:1)
26:55 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 6:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Lukáš Zíval, asistoval #68 Daniel Fraško (6:0)
25:37 Vyloučen hráč #27 Tomáš Novotný družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
24:45 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 5:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #19 Vít Kraj, asistoval #92 Miroslav Krupička (5:0)
21:16 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 4:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #11 František Tuháček, asistoval #19 Vít Kraj (4:0)
15:00 Střely v 1. části: 14:8
12:22 Vyloučen hráč #29 Matouš Málek družstva TJ Lokomotiva Louny - osobní trest
12:22 Vyloučen hráč #29 Matouš Málek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování
11:23 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 3:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško, asistoval #11 František Tuháček (3:0)
10:53 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 2:0
09:50 Vyloučen hráč #15 Lukáš Hauf družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání
00:31 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 1:0