0:12
    Mathias AYOUBI
    (Stodola)

T.K.S. TJ Turnov - FD Teplice 0:12
branky: 15. Jonáš Burger, 16. Vojtěch Bratschaedl, 17. Matěj Josef Kopřiva, 20. Tobiáš Tychler, 32. František Novák, 38. Ondřej Rejcha, 41. Ondřej Krištof, 42. Tobiáš Tychler, 43. Filip Marek, 43. Vítek Blahout, 45. Petr Dunaj, 45. Mathias Ayoubi; rozhodčí: Petr Neumaier - Pavel Váňa; vyloučení: 0 + Alexandr Peyter 4 + 4 + Ondřej Vírava TT:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Adamec 12 - Zdeněk Pošík 36; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:8
45:00 Střely ve 3. části: 7:13
44:48 GÓL FD Teplice! 0:12
Branku družstva FD Teplice vstřelil #91 Mathias Ayoubi, asistoval #88 Marek Stodola (0:12)
44:01 GÓL FD Teplice! 0:11
Branku družstva FD Teplice vstřelil #34 Petr Dunaj, asistoval #25 Jonáš Burger (0:11)
42:48 GÓL FD Teplice! 0:10
Branku družstva FD Teplice vstřelil #8 Vítek Blahout, asistoval #88 Marek Stodola (0:10)
42:16 GÓL FD Teplice! 0:9
Branku družstva FD Teplice vstřelil #23 Filip Marek, asistoval #18 Matěj Josef Kopřiva (0:9)
41:38 GÓL FD Teplice! 0:8
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Tobiáš Tychler, asistoval #31 Ondřej Rejcha (0:8)
40:23 GÓL FD Teplice! 0:7
Branku družstva FD Teplice vstřelil #46 Ondřej Krištof, asistoval #88 Marek Stodola (0:7)
37:33 GÓL FD Teplice! 0:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #31 Ondřej Rejcha, asistoval #12 Tobiáš Tychler (0:6)
33:06 Vyloučen hráč #24 Ondřej Vírava družstva T.K.S. TJ Turnov do konce utkání - technický trest
33:06 Vyloučen hráč #94 Alexandr Peyter družstva T.K.S. TJ Turnov na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
33:06 Vyloučen hráč #94 Alexandr Peyter družstva T.K.S. TJ Turnov na 2+2 minuty za hrubost
31:11 GÓL FD Teplice! 0:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 František Novák, asistoval #23 Filip Marek (0:5)
30:00 Střely ve 2. části: 8:12
20:25 Trestné střílení družstva T.K.S. TJ Turnov neproměnil #19 Filip Hájek.
19:11 GÓL FD Teplice! 0:4
16:45 GÓL FD Teplice! 0:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #18 Matěj Josef Kopřiva, asistoval #16 František Novák (0:3)
15:59 GÓL FD Teplice! 0:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #46 Ondřej Krištof (0:2)
15:00 Střely v 1. části: 9:11
14:49 GÓL FD Teplice! 0:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #25 Jonáš Burger bez asistence (0:1)
05:25 Teplice převažují v držení míčku