44
  • 44 43:43
    Panthers

1. FBC DDM Děčín IV - FBC Panthers Liberec 7:5
branky: 12. Jakub Zvěřina, 15. Petr Slánský, 18. Tomáš Kužel, 20. Roman Rathouský, 27. Jakub Zvěřina, 27. Roman Rathouský, 42. Petr Slánský - 7. Jakub Hozák, 11. Adam Kobera, 13. Jakub Šenberk, 22. Adam Kobera, 38. Petr Šmíd; rozhodčí: Ladislav Láska - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Ruml ? - Jan Abrt ?; po třetinách: 2:3, 4:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:10
43:43 Timeout FBC Panthers Liberec
43:43 "Pádlo" nyní maluje šifry, kterým rozumí jeho svěřenci
41:54 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 7:5
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #18 Ondřej Pšenička (7:5)
40:00 Gólmanovi Děčína mu právě zachránilo pozadí tyčka jeho brány :D
39:14 Jakub Hozák právě orazítkoval břevno a tím spadly šance na srovnáni, a na druhé totožná situace
37:52 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #41 Petr Šmíd, asistoval #22 Václav Vávra (6:5)
37:52 Petr Šmíd práve poslal raketu do Děčínské brány a snížu je tím náskok děčína na 5:6
36:44 Pavol Soroka právě propálil šanci na gól ze standratky pro Panthers
30:44 Po krátké pauze Panthers nabrali síly, které nyní dávají najevo Děčín že se jen tak nevzdají bez boje!
30:00 Střely ve 2. části: 14:11
27:24 Děčín nabral tempo a nyní dali 2 góly Pantherům a skóre je nyní 6:4 pro Děčín
26:58 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 6:4
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #65 Roman Rathouský bez asistence (6:4)
26:03 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 5:4
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #27 Jakub Zvěřina, asistoval #18 Ondřej Pšenička (5:4)
25:46 Vyloučen hráč #12 Pavol Soroka družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:39 A JE SROVNÁNO! 4:4, Panthers dali magický gól do branky Děčína a díky tomu je nyní vyrovnáno
21:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #85 Adam Kobera, asistoval #14 Jakub Hozák (4:4)
19:34 Pantheři bohužel propustili ze standartky gól pro Děčín, kteří nyní vedou 4:3
19:31 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 4:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #65 Roman Rathouský, asistoval #27 Jakub Zvěřina (4:3)
17:12 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 3:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #3 Tomáš Kužel, asistoval #18 Ondřej Pšenička (3:3)
17:12 Skóre je 3:3, tento zápas začíná býti plný emocí a napětí. Děčín vyvíjí nehorázný tlak na Panthery
15:00 Střely v 1. části: 6:5
14:08 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 2:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #3 Tomáš Kužel (2:3)
14:08 Petr Slánský z otočky vypálil raketovou střelu, kterou proměnil na skóre 2:3
12:23 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Jakub Šenberk, asistoval #23 Ondřej Vyšohlíd (1:3)
11:30 Jakub Zvěřina prostřelil branku Pantherů, a tímto gólem vysvobodil Adama Koberu z trestné lavice
11:26 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 1:2
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #27 Jakub Zvěřina, asistoval #65 Roman Rathouský (1:2)
10:51 Vyloučen hráč #85 Adam Kobera družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
10:51 Pantheři díky svému tlaku proměnili skóre na 0:2 pro Panthers, avšak hned po gólu Adam Kobera byl poslán na trestnou lavici za hrubost
10:28 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #85 Adam Kobera, asistoval #22 Václav Vávra (0:2)
07:55 Vyloučen hráč #22 Václav Vávra družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
06:26 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #14 Jakub Hozák, asistoval #85 Adam Kobera (0:1)
06:26 GÓL! Pantheři díky Jakubovi Hozákovi a dříve zmíněnému Adamu Koberovi dali první gól Děčínu
06:17 Děčín se nechce zuby co zuby pustit míčku, dávají pantherům co zabrat
04:06 Adam Kobera měl velikou šanci zaskórovat první gól pro Panthers, ale díky obraně Děčína tento zákrok nevyšel
01:08 Panteři začali 1. část záapsu silně, jsou neustále na Děčínské straně hřiště a vyvíjí tlak.