trest do konce utkání
  • 44 43:53
    4

Florbal Ústí B - H+H TJ Starý Harcov Liberec 9:8
branky: 8. Dominik Smrž, 9. Ondřej Werner, 17. Dominik Smrž, 26. Ondřej Werner, 31. Ondřej Werner, 36. Jan Krejza, 38. Dominik Smrž, 43. Ondřej Werner, 44. Jan Krejza - 8. Marek Rechtorovič, 10. Robert Komňacký, 22. Marek Rechtorovič, 24. Jan Kuntoš, 26. Marek Rechtorovič, 30. Samuel Habětínek, 35. Samuel Habětínek, 38. Marek Rechtorovič; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 2:1 + Samuel Habětínek TDKU + 4; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Václav Jelínek 18 - Matěj Šíma 4, Maxmilián Lank 1, Filip Zeman 1, Maxmilián Lank 2; po třetinách: 2:2, 2:4, 5:2
45:00 Střely ve 3. části: 5:8
43:53 GÓL Florbal Ústí B! 9:8
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #13 Jan Krejza, asistoval #30 Samuel Sturm (9:8)
43:53 Vyloučen hráč #28 Samuel Habětínek družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec na 2+2 minuty za nesportovní chování
43:53 Vyloučen hráč #28 Samuel Habětínek družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec do konce utkání
43:14 Vyloučen hráč #22 Marek Rechtorovič družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za hra rukou
42:40 GÓL Florbal Ústí B! 8:8
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #23 Ondřej Werner, asistoval #4 Václav Jelínek (8:8)
42:40 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Maxmilián Lank družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec
37:45 GÓL H+H TJ Starý Harcov Liberec! 7:8
Branku družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #22 Marek Rechtorovič, asistoval #27 Michal Braniš (7:8)
37:04 GÓL Florbal Ústí B! 7:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #25 Dominik Smrž, asistoval #23 Ondřej Werner (7:7)
35:55 GÓL Florbal Ústí B! 6:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #13 Jan Krejza, asistoval #5 Ondřej Sklenář (6:7)
34:33 GÓL H+H TJ Starý Harcov Liberec! 5:7
Branku družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #28 Samuel Habětínek, asistoval #11 Jan Kuntoš (5:7)
30:43 GÓL Florbal Ústí B! 5:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #23 Ondřej Werner z trestného střílení (5:6)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #55 Filip Zeman družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec
30:00 Střely ve 2. části: 6:7
29:18 GÓL H+H TJ Starý Harcov Liberec! 4:6
Branku družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #28 Samuel Habětínek, asistoval #22 Marek Rechtorovič (4:6)
25:58 GÓL Florbal Ústí B! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #23 Ondřej Werner, asistoval #47 Vojtěch Radla (4:5)
25:49 GÓL H+H TJ Starý Harcov Liberec! 3:5
Branku družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #22 Marek Rechtorovič, asistoval #28 Samuel Habětínek (3:5)
23:58 GÓL H+H TJ Starý Harcov Liberec! 3:4
Branku družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #11 Jan Kuntoš, asistoval #12 Tadeáš Parnahaj (3:4)
21:53 GÓL H+H TJ Starý Harcov Liberec! 3:3
Branku družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #22 Marek Rechtorovič, asistoval #18 David Füle (3:3)
20:47 Vyloučen hráč #25 Dominik Smrž družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za špatné střídání
16:52 GÓL Florbal Ústí B! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #25 Dominik Smrž bez asistence (3:2)
15:00 Střely v 1. části: 8:11
13:35 Vyloučen hráč #13 Jan Krejza družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
09:04 GÓL H+H TJ Starý Harcov Liberec! 2:2
Branku družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #96 Robert Komňacký, asistoval #11 Jan Kuntoš (2:2)
08:17 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #23 Ondřej Werner, asistoval #30 Samuel Sturm (2:1)
07:39 GÓL H+H TJ Starý Harcov Liberec! 1:1
Branku družstva H+H TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #22 Marek Rechtorovič, asistoval #12 Tadeáš Parnahaj (1:1)
07:34 GÓL Florbal Ústí B! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #25 Dominik Smrž, asistoval #47 Vojtěch Radla (1:0)