vysoká florbalka
  • 43 42:26
    Děčín

T.K.S. TJ Turnov - 1. FBC DDM Děčín IV 3:3
branky: 3. Adam Šreiber, 13. Jáchym Honzák, 41. Dominik Kyloušek - 12. Matěj Dej, 18. Matěj Dej, 29. Tomislav Matějka; rozhodčí: Jakub Čistý - Václav Váňa; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Adamec -3 - Sviatoslav Tatsyniak ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:0
42:26 Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
42:26 Vyloučen hráč #25 Matěj Dej družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za vysoká florbalka
40:53 Vyloučen hráč #73 Martin Zedník družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
40:09 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #81 Dominik Kyloušek, asistoval #7 Viktor Kořínek (3:3)
28:54 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 2:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #11 Tomislav Matějka, asistoval #73 Martin Zedník (2:3)
18:00 Matěj Dej dnes zřejmě nesnídal, protože zatím hladově střílí a dává gól za gólem. Na kostce aktuálně svítí skóre 2:2.
17:17 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 2:2
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Matěj Dej bez asistence (2:2)
15:00 Přestávka nám zatím nabídla poradu obou týmů a lehké občerstvení obou sudích.
14:10 Bugno netrefuje loženou šanci před bránou... absolutní prodej.
13:00 Smršť branek teď před našimi zraky!!! Utkání nabírá na svižnosti a myslím, že se máme ještě na co těšit.
12:20 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #15 Jáchym Honzák, asistoval #7 Viktor Kořínek (2:1)
11:43 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 1:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Matěj Dej, asistoval #68 Luboš Novák (1:1)
10:05 Kriminální zákrok Mlejnka byl ze strany rozhodčího oceněn dvouminutovým trestem. Turnov si zahraje přesilovku.
09:47 Vyloučen hráč #6 Richard Mlejnek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
07:15 Zvěřina zkoušel dalekonosnou střelu, která bohužel netrefila zařízení jen o pár centimetrů.
06:00 Nekvalitní nahození hráče z Děčína skončilo za mantinelem.
03:00 A máme tu první branku z čepele hráče Turnova, který se v zakončení nemýlil. Stav utkání 1:0.
02:55 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:0
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Adam Šreiber bez asistence (1:0)