• 35 34:22
    1:9
    (Frontz)

FBC Šluknovsko Česká Lípa B - FBC Liberec B 1:9
branky: 12. Tomáš Vu - 5. Josef Bittner, 10. Šimon Frontz, 11. Jan Kubišta, 12. Šimon Frontz, 20. Šimon Frontz, 21. Josef Zítek, 22. Šimon Frontz, 24. Josef Bittner, 35. Michal Doskočil; rozhodčí: Ladislav Láska - Marek Pohunek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Doležal 30 - Jan Antonín Landsmann 12; po třetinách: 1:4, 0:4, 0:1
39:00 Střely ve 3. části: 4:10
39:00 Ukončení 3. části
38:52 Další dobrý zázrok brankáře lípy
37:00 Poslení dvě minuty zápasu a Liberec zatím drží klidné vedení 9-1 ovšem teď tyčka lípy ale nic z toho
36:00 Teď nám tady Josef Bittner ukázal krásný gymnastický rozštěp na středu hrací plochy
34:28 Krásná synerchie Frontze a Doležala
34:22 GÓL FBC Liberec B! 1:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #53 Michal Doskočil, asistoval #16 Šimon Frontz (1:9)
32:55 Jakub Adam zneškodněn dobrým zázkrokem golmana lípy
30:55 Naypy opět do tyčky
28:41 Zatím lípa hledá klid na míčku při své přesilovce ale marně
27:50 Vyloučen hráč #16 Šimon Frontz družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
27:50 Ohavný zákrok Šimona Frontze jde si tak sednou na dvě minuty hezky do chládku na trestnou lavici
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Střely ve 2. části: 6:16
26:00 Ukončení 2. části
25:22 Liberec i přes hru ve čtyřech drží balonek
24:37 Vyloučen hráč #77 Jan Kubišta družstva FBC Liberec B na 2 minuty za opakované přestupky
23:21 GÓL FBC Liberec B! 1:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Josef Bittner, asistoval #28 Jakub Adam (1:8)
23:00 první zákrok Libereckého golmana po hloupé ztrátě Josefa BIttnera ten svou chybu ale napravil golem
21:39 Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #53 Michal Doskočil.
21:39 Zajímavý pokus Míši Doskočila o to skorovat z tresného střílení končí pouze na břiše brankáře
21:00 GÓL FBC Liberec B! 1:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #16 Šimon Frontz bez asistence (1:7)
20:38 Postupná rozehrávka lípy končí golem Liberce
20:36 GÓL FBC Liberec B! 1:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #10 Josef Zítek bez asistence (1:6)
19:08 GÓL FBC Liberec B! 1:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #16 Šimon Frontz, asistoval #53 Michal Doskočil (1:5)
19:08 A je tu třetí gol pro kapitána A týmu dorostu opět po krásné přihrávce Doskočila Liberec tak jde do čtyřvbrankového trháku
18:07 Ostrá střela lípy z půlky hřiště dvě čísla od vzdálené tyče
16:57 Ztráta Bicana ale golman sbírá do náruče
14:48 Nepřesná střela Kukly ze situace 2 na 1 je tak pouze rozehrávka z rohu pro lípu
14:26 Tlak Liberce končí nepřesnou střelou Vondráčka který místo brány trefuje pouze rozhodčího za bránou
13:30 Jan Havránek právě přistižen při krádeži fialového balonku
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 3:13
13:00 Ukončení 1. části
12:49 Střela Nayperka pouze do tyče
11:12 GÓL FBC Liberec B! 1:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #16 Šimon Frontz bez asistence (1:4)
11:09 GÓL FBC Šluknovsko Česká Lípa B! 1:3
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #73 Tomáš Vu, asistoval #41 Daniel Fernandez (1:3)
11:00 tři rychlé branky jedna liberce opět do prázdné brány následně nepříjemný jezevec na zadní střelce z České lípy a hned následoval gol Šimona Frontze z buly na světelné tabuli tak svítí stav 1:4
10:46 GÓL FBC Liberec B! 0:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #77 Jan Kubišta, asistoval #16 Šimon Frontz (0:3)
09:54 Druhý gol libereckých po krásné a lehké kombinaci o třech přihrávkách zakončena do prázné brány neskutečnou posliou z áčka Šimona Frontze
09:51 GÓL FBC Liberec B! 0:2
09:23 Nebezpečná standartka pro lípu pouze do bloku
07:40 První wstřela českolipských
06:50 Vondráček teď zavařil svému spoluhráči špatnou zpětnou přihrávkou Nayperk si s tím ale poradil
05:20 Standartka liberce z nebezpečné blízkosti ale pouze do břicha golmana
05:05 Nyní nás svou návštěvou poctil samotný JAN HAVRÁNEK!!
04:38 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Josef Bittner bez asistence (0:1)
04:03 Hráč liberce trefuje do prázdné brány pouze nohu českolipského brankáře
02:49 první vážnější zákrok golama lípy
02:05 LIberec zatím stále drží balonek
00:48 Začátek zápasu zatím spíše pro liberecké