(Šimon)
  • 29 28:56
    Semily

SCC SEMILY - Mývalové TJ Starý Harcov Liberec 7:6
branky: 2. Daniel Kyloušek, 9. Jan Henčl, 15. Jan Šimon, 22. Oskar Fiala, 24. Jan Šimon, 26. Daniel Kyloušek, 29. Ondřej Zeller - 2. Ondřej Bílý, 4. Štěpán Kuntoš, 7. Ondřej Bílý, 15. Štěpán Kuntoš, 17. Štěpán Kuntoš, 27. Ondřej Bílý; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Vít Rachač; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Boch ? - Barbora Bartoňová ?; po třetinách: 2:3, 1:2, 4:1
30:00 Ukončení 3. části
28:56 Timeout SCC SEMILY
28:56 GÓL SCC SEMILY! 7:6
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #65 Ondřej Zeller, asistoval #9 Jan Šimon (7:6)
26:15 Vyloučen hráč #5 Eduard Moudrý družstva Mývalové TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:03 Timeout Mývalové TJ Starý Harcov Liberec
26:03 GÓL Mývalové TJ Starý Harcov Liberec! 6:6
Branku družstva Mývalové TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #10 Ondřej Bílý, asistoval #35 Václav Rohla (6:6)
25:08 GÓL SCC SEMILY! 6:5
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #12 Daniel Kyloušek, asistoval #79 Šimon Housa (6:5)
24:37 Vyloučen hráč #35 Václav Rohla družstva Mývalové TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za sekání
23:14 GÓL SCC SEMILY! 5:5
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #9 Jan Šimon, asistoval #65 Ondřej Zeller (5:5)
21:30 GÓL SCC SEMILY! 4:5
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #15 Oskar Fiala, asistoval #9 Jan Šimon (4:5)
20:30 Vyloučen hráč #10 Ondřej Bílý družstva Mývalové TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
16:08 GÓL Mývalové TJ Starý Harcov Liberec! 3:5
Branku družstva Mývalové TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #8 Štěpán Kuntoš, asistoval #2 Adam Raška (3:5)
14:55 GÓL SCC SEMILY! 3:4
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #9 Jan Šimon, asistoval #12 Daniel Kyloušek (3:4)
14:06 GÓL Mývalové TJ Starý Harcov Liberec! 2:4
Branku družstva Mývalové TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #8 Štěpán Kuntoš, asistoval #3 Michal Teršl (2:4)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
08:58 GÓL SCC SEMILY! 2:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #61 Jan Henčl bez asistence (2:3)
06:17 GÓL Mývalové TJ Starý Harcov Liberec! 1:3
Branku družstva Mývalové TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #10 Ondřej Bílý bez asistence (1:3)
03:12 GÓL Mývalové TJ Starý Harcov Liberec! 1:2
Branku družstva Mývalové TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #8 Štěpán Kuntoš, asistoval #6 Dominik Mencl (1:2)
01:47 GÓL SCC SEMILY! 1:1
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #12 Daniel Kyloušek, asistoval #15 Oskar Fiala (1:1)
01:31 GÓL Mývalové TJ Starý Harcov Liberec! 0:1
Branku družstva Mývalové TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #10 Ondřej Bílý, asistoval #12 Matouš Vodička (0:1)