12:2
    Kamila PROKŮPKOVÁ
    ()

PSN Tatran Střešovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 12:2
branky: 4. Zuzana Štípková, 9. Simona Tumová, 11. Dominika Tumová, 15. Beáta Blaško, 17. Monika Bláhová, 20. Valerie Skalická, 23. Markéta Bernatová, 24. Beáta Blaško, 24. Valerie Skalická, 30. Michaela Stránská, 30. Markéta Bernatová, 35. Kamila Prokůpková - 6. Nikol Kubičková, 25. Hana Barochová; rozhodčí: Jakub Procházka - František Raffay; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Anežka Platilová 3 - Veronika Čemoláková 8; po třetinách: 3:1, 6:0, 3:1
36:00 Střely ve 3. části: 7:3
34:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 12:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Kamila Prokůpková z trestného střílení (12:2)
34:58 Ze zmatku před brankou Slavie se vyklubalo trestné střílení pro Tatran, který následně Tatran využívá.
34:40 Slavie se nevzdává, snaží se protlačit ke střele.
33:10 Tak tuto přesilovou hru Slavie odbránila na jedničku.
31:10 Vyloučen hráč #59 Anna Brandnerová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
31:10 Tatran si vybojoval další přesilovou hru.
29:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 11:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Markéta Bernatová, asistoval #22 Valerie Skalická (11:2)
29:40 Krásný zákrok gólmanky Slavie bohužel hatí dorážka Tatranu.
29:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 Michaela Stránská, asistoval #16 Monika Bláhová (10:2)
29:04 Tatran využívá přesilovou hru a uštědřuje Slavii desátý gól.
28:20 Zatím Slavie statečně brání početní výhodu soupeře.
27:25 Vyloučen hráč #22 Klára Štěpánková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
27:25 Vysoká florbalka od Slavie může Tatranu přinést další branku. Zadaří se?
24:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #16 Hana Barochová, asistoval #78 Lucie Šillerová (9:2)
24:47 Slavie zaskočila Tatran rychlým gólem jen po 47 vteřinách třetí třetiny.
24:01 Úvodní buly třetí třetiny opětovně pro Tatran.
24:00 Střely ve 2. části: 7:1
23:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #22 Valerie Skalická bez asistence (9:1)
23:27 Tatran přidává velmi rychlý, již svůj devátý gól v zápasu.
23:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #13 Beáta Blaško, asistoval #2 Zuzana Štípková (8:1)
23:11 Tatran předvedl Slávii výstavní šibenici a přidává další gól do vedení.
22:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:1
21:46 Po dementovaném vyloučení Slavie za bránění ve hře, pokračujeme vhazováním.
19:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #22 Valerie Skalická, asistoval #8 Tereza Anna Lízalová (6:1)
19:28 A operace se zdařila, doktorky z Tatranu úspěšně vsadily Slavii gól do branky.
19:05 Tatran stále operuje v útočné půlce.
16:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Monika Bláhová, asistoval #4 Michaela Stránská (5:1)
16:45 Tatran navyšuje skóre na 5:1.
14:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #13 Beáta Blaško, asistoval #16 Monika Bláhová (4:1)
14:27 Rychlým brejkem se Tatran dostává do tříbrankového vedení.
13:53 Slavie rozehrává na obranném poli Tatranu, po nedovoleném vrážení od tatranské obrany.
12:38 Slavie ukázala fair play a odevzdala volný úder Tatranu.
12:01 Úvodní buly druhé třetiny znovu pro Tatran.
12:00 Střely v 1. části: 6:1
10:23 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Dominika Tumová, asistoval #46 Simona Tumová (3:1)
10:23 Ano, Tatran využívá přesilovku přesnou střelou a zvedá vedení na 3:1.
09:00 Vyloučen hráč #14 Adéla Poláková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
09:00 Sekání od Slavie Tatranu zaručilo 2 minuty hry v přesile. Podaří se hráčkám Tatranu přesilovky využít?
08:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #46 Simona Tumová, asistoval #82 Eva Budinová (2:1)
08:09 Tatran se dostává do vedení 2:1.
06:40 Od gólu Slavie sledujeme vyrovnanou hru.
05:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Nikol Kubičková, asistoval #11 Simona Vágnerová (1:1)
05:31 Slavie na sebe nenechává dlouho čekat a vybojovaným míčkem v obranném pásmu Tatranu dorovnává na 1:1.
03:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Zuzana Štípková, asistoval #4 Michaela Stránská (1:0)
03:36 Odražený míček od tyčky Tatran uklízí do brány Slavie.
03:34 Druhá tyčka zvoní u brankářky Slavie.
02:40 První větší akce Slavie, končí pod kontrolou Tatranu.
00:20 To bylo rychlé. Tatran ve velké šanci, míček se ale odrazil od tyčky branky.
00:01 Úvodní buly pro Tatran.
00:00 Vítejte u dohrávky 9. kola 1. ligy dorostenek, ve kterém se utkají týmy PSN Tatran Střešovice a FBŠ Slavia Plzeň.