0

0

0.

BLACK ANGELS - PSN Tatran Střešovice 2:3pn
branky: 2. Ema Radoměřská, 35. Zuzana Cihelková - 32. Zuzana Štípková, 36. Monika Bláhová, N Zuzana Štípková; rozhodčí: Jiří Diepolt - Adam Kunc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adéla Kovářová ? - Nela Schillhabelová -2; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #40 Zuzana Cihelková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #44 Linda Hrnčířová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #48 Barbora Kováříková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #16 Monika Bláhová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #21 Daniela Křížová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #2 Zuzana Štípková a vstřelil rozhodující gól (2:3).
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
35:47 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Monika Bláhová, asistoval #21 Daniela Křížová (2:2)
34:51 Timeout PSN Tatran Střešovice
34:51 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #48 Barbora Kováříková (2:1)
31:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Zuzana Štípková, asistoval #16 Monika Bláhová (1:1)
31:12 Vyloučen hráč #21 Daniela Křížová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
22:08 Vyloučen hráč #4 Karolína Fořtová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
01:15 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #58 Ema Radoměřská, asistoval #44 Linda Hrnčířová (1:0)