3

2

4.

FAT PIPE Tigers Start98 - ACEMA Sparta Praha 7:6pn
branky: 4. Nela Bílková, 12. Dana Zámečníková , 17. Barbora Netrdová, 20. Daniela Kříčková, 27. Barbora Hejnová, 36. Dana Zámečníková , N Tereza Gorgolová - 8. Karolína Stošková, 19. Karolína Stošková, 23. Aneta Karbanová, 26. Mia Šestáková, 31. Barbora Hejnová, 32. Aneta Karbanová; rozhodčí: Filip Češner - Martin France; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Kateřina Šmejdová ? - Zuzana Keršlágerová ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:3
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #88 Tereza Gorgolová a vstřelil rozhodující gól (7:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #6 Anna Miterová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #88 Tereza Gorgolová a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #16 Hanna Cabadová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #12 Adéla Kuruczová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #32 Karolína Stošková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #6 Anna Miterová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #98 Tereza Doležalová , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:20 Timeout FAT PIPE Tigers Start98
35:20 Vyloučen hráč #66 Marie Dryáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za opakované přestupky
35:20 Poslední minuta vyhrocená
35:09 Timeout ACEMA Sparta Praha
35:09 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 6:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Dana Zámečníková bez asistence (6:6)
31:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Aneta Karbanová, asistoval #6 Anna Miterová (5:6)
31:23 Sparta poprvé za zápas vede
30:04 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #72 Barbora Hejnová, asistoval #6 Anna Miterová (5:5)
26:17 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:4
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #72 Barbora Hejnová (5:4)
26:04 Sparta dorovnala, ale Start se nevzdává!
25:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #45 Mia Šestáková, asistoval #6 Anna Miterová (4:4)
23:19 Vyloučen hráč #98 Tereza Doležalová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
23:19 Start odehrává druhou třetinu v druhém oslabení
22:21 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Aneta Karbanová, asistoval #45 Mia Šestáková (4:3)
20:33 Vyloučen hráč #97 Ella Kristýna Petřinová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za opakované přestupky
19:06 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #19 Daniela Kříčková, asistoval #12 Adéla Kuruczová (4:2)
19:06 Start se snaží ukázat, že má navrch
18:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #32 Karolína Stošková bez asistence (3:2)
18:25 Sparta se snaží vrátit úder a daří se
16:30 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #10 Barbora Netrdová, asistoval #88 Tereza Gorgolová (3:1)
16:12 Vypadli jsme, ale jsme zpět s dalšími komentáři
11:57 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Dana Zámečníková , asistoval #88 Tereza Gorgolová (2:1)
10:45 Golmanka Startu má lepší zákroky jak Hašek
07:35 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
04:26 krásný zákrok Šmejdis
03:06 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #71 Nela Bílková, asistoval #12 Adéla Kuruczová (1:0)
03:06 Po několika střelách se konečně prosazuje Bílková A Kuruczová.
00:00 Všechny vás tu srdečně vítáme na utkání Startu proti Spartě.