5:1
    Václav TŮMA
    (Hanzal)

SK Florbal Benešov - FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 5:1
branky: 8. Lukáš Vojta, 8. Matěj Kupsa, 12. Karel Brabec, 18. Karel Brabec, 25. Václav Tůma - 5. Marek Tejmar; rozhodčí: Dominik Krištof - Josef Krejča; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Macek ? - Martin Kozlík ?; po třetinách: 3:1, 2:0
39:00 Bhoužel hattrick nevyšel rozhodčí nám nahlasil špatného hráče a tímto se loučíme z hohoto utkání.
25:40 tak snížení neůspěšné, ale je z toho hattrick hero Karel Brabec, který propálil obranu i brankáře benešova.
24:15 GÓL SK Florbal Benešov ! 5:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #13 Václav Tůma, asistoval #9 Jakub Hanzal (5:1)
23:40 Bohemka tlačí na bránu Benešova, bude s toho snížení na 4:2? Kdo ví?
21:15 Chobotský Matěj si právě vyvlasnil několik hráčů bohemky, ale golman však kryje.
20:20 Útočíci Bohemky prochází obranou jako nůž maslem ale stav stále 4:1.
19:56 Lukáš Vojta prorval svou nahrávku přes obranu FbŠ Bohemians a je z toho gol na 4:1
17:57 GÓL SK Florbal Benešov ! 4:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #30 Karel Brabec, asistoval #2 Lukáš Vojta (4:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:14 GÓL SK Florbal Benešov ! 3:1
09:29 a tady vidíme naznaky házenkářského prorážení ze strany benešova
07:51 GÓL SK Florbal Benešov ! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #33 Matěj Kupsa, asistoval #2 Lukáš Vojta (2:1)
07:16 GÓL SK Florbal Benešov ! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #2 Lukáš Vojta, asistoval #23 Ondřej Pěch (1:1)
04:16 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 zelení! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #71 Marek Tejmar bez asistence (0:1)
03:56 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání