1

0

3.

BILLY BOY Mladá Boleslav - 1. SC WOOW Vítkovice 5:4pn
branky: 1. Jiří Bouška, 5. Josef Pluhař, 19. Štěpán Slaný, 60. Štěpán Slaný, N Štěpán Slaný - 12. Lukáš Hrubý, 31. Martin Tokoš, 35. Patrik Suchánek, 55. Martin Tokoš; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 212; zásahy brankářů: Jakub Koráb 27 - Lukáš Souček 27; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC WOOW Vítkovice hráč #10 Martin Tokoš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BILLY BOY Mladá Boleslav hráč #50 Štěpán Slaný a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC WOOW Vítkovice hráč #44 Lukáš Hájek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BILLY BOY Mladá Boleslav hráč #24 Josef Pluhař , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC WOOW Vítkovice hráč #64 Lukáš Veltšmíd , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Trenér hostů Mrázek k utkání: 'Vzhledem k průběhu třetí třetiny a celkem velkému množství možností vstřelit z našeho tlaku branku jsme dnes dva body určitě ztratili.' Trenér domácích Motejzík k utkání: 'Vítkovice od druhé třetiny ukázaly kvalitu, máme ale tým, který bojuje a zlepšuje se zápas od zápasu. Pochvala celému týmu.'
65:00 Nejlepší hráči utkání: Slaný (MB) a Hájek (Vítkovice).
65:00 9-12 na střely ve třetí třetině. 0-3 na střely v prodloužení. 30-31 na střely celkem.
64:52 MB rozehrává standardku.
64:30 Půl minuty do penalt.
64:00 Tokoš minul míč nahozený do brankoviště.
63:25 Žákovi střela v obrovské šanci sjela.
62:20 Jirka Bouška krásně odebral míč, Eklovi nepředložil ideálně. Skvělá atmosféra.
61:25 Ekl si vymodlil míček na střed hřiště, střela nesedla, tribuny vzdechly.
60:09 Novotný namazal, Tokoš přestřelil.
59:13 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #21 Radek Gwuźdź (4:4)
59:13 Slaný napřáhl a nedal Součkovi šanci - míček zapadl k tyči.
59:00 Domácí v šesti proti čtyřem.
58:21 Tokoš nestíhal Novotného, u mantinelu ho srazil.
57:55 Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
57:30 Lukáš Hrubý pálil do nohou obránců.
56:40 Hosté v plném počtu.
54:40 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #44 Lukáš Hájek (3:4)
54:40 Tokoš otáčí vývoj, svou nesportovní 'oslavou' gólu dává domácím možnost srovnat v přesilovce.
54:30 Matěcha dorážel, nad.
54:20 Obrovská šance hostů, Koráb vytlačil střelce z úhlu, zachránil.
53:00 Sedm minut do konce, kdo bude šťastnější v koncovce? - Vítkovice častější střelbou jdou bodům naproti. Domácí čekají na svou šanci.
52:40 Domácí kupí chyby, tlak Vítkovic.
51:30 Vysoký míč nad Korábovým brankovištěm, závar - nic.
51:00 Štírek Vít Hrubý pronikal po mantinelu, Koráb vykryl.
50:00 Slaný opět individuálně, jeho střela sražena, Souček míček zkrotil.
49:45 Jirka Bouška si svým důrazem připravil šanci před Součkem, míček nakonec uklizen za.
48:00 Domácí se zvedli, dostávají se ke střelám.
45:30 Jelínek riskantní rozehrávkou ukázal svůj formát, domácí pak nebránili před Korábem důrazně, nakonec však alespoň za cenu faulu přerušili.
44:35 Veltšmíd výborně, Koráb se štěstím, ale také skvěle.
44:00 Hosté si kombinací připravili kvalitní příležitost, KOráb nemusel zasahovat.
43:40 Slaný postupoval individuálně, z výborné pozice minul.
43:30 Jirka Bouška a Jarda Ekl nedosáhli na odražený míč.
42:20 Slaného výpad vyústil jen do zblokované střely.
41:45 Protiútok vedený Fojtou a Matěchou zneškodněn dříve, než hráči domácích doběhli k brance Vítkovic.
41:00 Vít Hrubý vystrašil tribuny, jeho střela jen do boční sítě.
40:00 11-10 na střely ve druhé třetině.
39:40 Jirka Bouška osamocen na brankovišti, střela mu nesedla.
36:20 Gwuźdź dobrým postavením sebral gól Hájkovi, zblokoval jeho pohotovou střelu.
35:00 Sova se ocitl nehlídán před Korábem, nezpracoval.
34:06 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #5 Jakub Hubálek (3:3)
34:06 Dvě vteřiny před koncem trestu přišla Suchánkova střela švihem.
32:08 Tokoš se snažil potrestat Gwuźdźovu chybu, u mantinelu neudržel chybující hráč domácích nervy a Tokoše srazil.
31:45 Slaný se valil do branky, míček za.
30:00 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:2
30:00 Tokoš individuálně a skvěle - chytrým zakončení snižuje.
29:30 Fojta vybídl Pavla Boušku. V těžké pozici nezakončil.
28:30 Domácím se nyní nedaří přechody do útoku, o míček přicházejí ještě na své polovině.
27:40 Další dobrý Korábův zásah.
26:45 Koráb výborně proti šikovnému uvolnění Víta Hrubého.
25:55 Jirka Bouška dnes při chuti, další vytočení ke střele skončilo vedle.
24:30 Hosté stále více na míči, MB sází na breaky. Hrubí teď přečíslili obranu domácích, Rožnovják ztlumil střelu, Koráb nedopustil dorážku.
23:20 Přímočará akce Boleslavi, Eklův únik končí zblokovanou střelou.
21:30 Hosté nezachytili Slaného náběh, jeho zakončení zblokováno.
21:00 Domácí ubránili i druhé oslabení.
20:15 Jirka Bouška v oslabení vyslal na Součka nebezpečnou střelu, brankář hostů jistý.
20:00 10-6 na střely v první třetině.
19:00 Přísné Fojtovo vyloučení, ruka Vlastimila Šolce signalizuje i druhé boleslavské vyloučení.
18:17 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #92 Ondřej Fojta (3:1)
18:17 Skvělá práce Slaného, Matěchy a Fojty, hosté je nechali několikrát zakončit, Slaný se v brankovišti nakonec prosadil.
16:05 Pluhařův efektní bekend, vedle.
15:10 Neposedný balón před Součkem nakonec v síti neskončil.
13:26 Domácí se ubránili.
11:26 Matěcha se dušuje, že jeho ruku nastřelil hráč Vítkovic, rozhodčí jsou neoblomní.
11:06 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #7 Zdeněk Žák (2:1)
11:06 Hrubého přízemní střela zapadla k tyči.
08:00 Slaný dnes po letech proti Vítkovicím opět na křídle, dělá obráncům Ostravanů tvrdostí potíže.
05:30 Šance na obou stranách - Slaný a Fojta hrozili brance hostů, těžkou střelu vítkovického útočníka vykryl Koráb.
04:37 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:0
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #24 Josef Pluhař, asistoval #9 Petr Novotný (2:0)
04:37 Povedený break - Novotný na obránce, Pluhař nedal Součkovi šanci.
04:25 Fojta se zjevil na středu hřiště, jeho střela těsně vedle.
03:30 Vítkovice drží míček, MB se již delší dobu brání na vlastní polovině.
02:45 Oba soupeři na dvě pětky.
00:25 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:0
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #19 Jiří Bouška bez asistence (1:0)
00:25 Jirka Bouška u mantinelu vybojoval míček, vyběhl na střed a skrytou střelou dává domácím vedení.
00:00 Zahajovací sestavy: BILLY BOY MB: Koráb - Pluhař, Gwuźdź - Ekl, Jiří Bouška, Novotný (C) VÍTKOVICE: Souček - Jelínek (C), Hubálek - Tokoš, Žák, Hájek