• 60 59:51
    7:9
    (Grich)

x3m team SSK Future - Bulldogs Brno 7:9
branky: 14. Ondřej Jirásek, 24. Vojtěch Zezulka, 27. Marek Soukup, 34. Ondřej Riebauer, 42. Lukáš Vedra, 43. Marek Soukup, 53. Marek Soukup - 8. Luděk Ondráček, 11. Ondřej Fabián, 28. Jakub Mendrek, 31. Ondřej Fabián, 41. Luděk Ondráček, 46. Libor Schneider, 49. Ondřej Fabián, 59. Peter Grich, 60. Luděk Ondráček; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 95; zásahy brankářů: Martin Novotný 24 - Filip Kejík 17, Lukáš Bábíček 2; po třetinách: 1:2, 3:2, 3:5
60:00 Počet střel ve třetí třetině - Future 10, Brno 16 Počet střel celkem - Future 31, Brno 36
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Pazdery : Do padesáté minuty jsme měli více ze hry soupeř se jen bránil a těžil z rychlých protiútoků. V posledních 10 minutách jsme přestali být aktivní, soupeř nás přehrával a zaslouženě otočil utkání.
60:00 Komentáře trenéra hostů Rudolfa Škubala: Dneska vyhrál šťastnější tým, jsme velmi spokojeni se třemi body z venku.
60:00 Nejlepší hráči Brno Schneiner a Future Marek Soukup
59:51 GÓL Bulldogs Brno! 7:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #48 Peter Grich (7:9)
59:42 Future dal gol ale bohužel nemuže platit projel totiž pod brankou z druhé strany a pak tam byl znova střelen
58:39 Timeout x3m team SSK Future
58:39 GÓL Bulldogs Brno! 7:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #48 Peter Grich, asistoval #32 Martin Koutný (7:8)
58:39 Future si bere time out
55:11 Jsou to teda nervy vám povím
52:30 GÓL x3m team SSK Future! 7:7
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #33 Marek Soukup, asistoval #8 Ondřej Riebauer (7:7)
48:25 GÓL Bulldogs Brno! 6:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Ondřej Fabián, asistoval #28 Jiří Knotek (6:7)
47:50 Brno má jednu střelu za druhou a máme tu vyloučení domácích David Žďárský za hru rukou
45:54 GÓL Bulldogs Brno! 6:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #33 Libor Schneider, asistoval #32 Martin Koutný (6:6)
43:55 Future ve vedení a dál se pere o každou akci
42:52 GÓL x3m team SSK Future! 6:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #33 Marek Soukup, asistoval #17 Jiří Krečmer (6:5)
42:52 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Lukáš Bábíček družstva Bulldogs Brno
41:46 GÓL x3m team SSK Future! 5:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #70 Lukáš Vedra, asistoval #43 Tomáš Kiprov (5:5)
40:46 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #21 Jiří Koutný (4:5)
40:31 Brno využívá přesilovky a skoruje
40:00 Počet střel ve druhé třetině Future 9, Brno 11
40:00 Vyloučení Vojtěcha Zezulky za opakované přestupky Future začne poslední třetinu ve čtyrech. Snad se jim podaří udržet stav 4:4
39:40 Kejík je teď v bráně hodně jistý a chytl velice obtížné střely
38:30 Krečmer řeší situaci vyhozenym míčem.
37:50 Brno se snaží ale Novotný zatím drží future v nadějích chytá jeden míč za druhým
35:00 Sledujeme velice vyrovnaný zápas
33:59 GÓL x3m team SSK Future! 4:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #8 Ondřej Riebauer, asistoval #43 Tomáš Kiprov (4:4)
32:00 Dorostenci future se snaží navodit zajímavou atmosféru v hale fandí svým vzorům z extraligy
30:04 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Ondřej Fabián, asistoval #99 Aleš Pokorný (3:4)
29:13 Oba týmy teď mají obrovské šance a oba golmani mají dost práce
28:44 Brno hraje na přesnost
27:31 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Jakub Mendrek, asistoval #7 Petr Kadlec (3:3)
26:16 GÓL x3m team SSK Future! 3:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #33 Marek Soukup z trestného střílení (3:2)
26:16 Soukup dal gol z nájezdu
26:00 Obrovská šance Future ale Brno obrací do protiútoku
25:15 Future jako by získalo novou motivaci rve se o každou šanci
24:00 A začínáme od nuly stav je vyrovnaný
23:40 GÓL x3m team SSK Future! 2:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #78 Michal Strachota (2:2)
13:40 GÓL x3m team SSK Future! 1:2
Vlastní branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Ondřej Jirásek (1:2)
13:00 Brno hraje velice důrazně a je důsledné v koncovce přesto sledujeme vyrovnaný zápas
11:30 Kiprov tyčka
10:52 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Ondřej Fabián bez asistence (0:2)
08:00 Krupička nastřelil tyčku
07:22 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Luděk Ondráček, asistoval #32 Martin Koutný (0:1)
05:50 Brno začalo velice aktivně ale nevyužívá své standartky před branou domácích. Stav nerozhodně
00:00 line up domácí Novotny, Zezulka, Krečmer, Riebauer, Soukup, Žďárský line up hosté Kejík, Kočí, Jeski, Koutný, Koutný, Pokorný