59
  • 59 58:44
    Torpedo

BILLY BOY Mladá Boleslav - Torpedo Havířov 5:4
branky: 11. Jiří Bouška, 23. Jiří Bouška, 44. Radek Gwuźdź, 45. Radim Křenek, 54. Tomáš Kadlec - 28. Vojtěch Peřka, 29. Michal Starostka, 40. Jiří Juhaňák, 48. Jiří Juhaňák; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 159; zásahy brankářů: Jakub Koráb 20 - Štěpán Laja 30; po třetinách: 1:0, 1:3, 3:1
60:00 Trenér hostů Libor Pacík k utkání: 'Klukům bych chtěl poděkovat za předvedenou hru a bojovnost, bohužel se tady dneska nedalo vyhrát.' Trenér domácích Štěpán Motejzík k utkání: 'Důležité havířovské memento před play-off. Tým v poslední třetině ukázal morálku. Herně jdeme nahoru.'
60:00 Nejlepší hráči utkání: Novotný (MB) a Pavel Kožušník (HAVÍŘOV).
60:00 16-7 na střely ve třetí třetině. 35-24 na střely celkem.
59:30 Jurčík nad.
59:15 Koráb proti Kožušníkovi.
58:44 Timeout Torpedo Havířov
57:45 Po krásné souhře druhé pětky domácích, měl Fojta šanci rozhodnout, přestřelil.
56:45 Bajgar z dálky, Koráb.
56:04 Korábovy prsty pocítily havířovské čepele.
55:00 Novotný na Jirku Boušku, vedle. Kadlec, vedle.
53:22 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 5:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #92 Ondřej Fojta (5:4)
53:22 Kadlec dostal krásnou nahrávku zpoza branky od Fojty, vrací domácím vedení.
52:40 Po Pluhařově ztrátě unikal Bajgar, Koráb skvěle.
51:40 BILLY BOYs tlačí.
51:10 Novotný vyběhl dvakrát na střed, střely zblokovány.
47:56 Pavel Kožušník zpět ve hře.
47:49 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Jiří Juhaňák bez asistence (4:4)
47:49 Domácí hráli dobrou přesilovku, v jejím závěru zbytečnou ztrátou a rychlým brejkem Juhaňáka o vedení přišli.
44:24 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #8 Pavel Bouška (4:3)
44:24 Křenek vrací domácím vedení - střela k tyči.
43:09 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #21 Radek Gwuźdź, asistoval #9 Petr Novotný (3:3)
43:09 Gwuźdź rychle srovnává.
42:56 Pavel Kožušník trefil vysokou holí Fojtu, krvavé zranění.
42:45 Boleslav bojuje o vyrovnání.
41:45 Křenek se sám dostal před Laju, kličku do forhendu havířovský brankář chytil.
40:45 Slaný v dobré pozici zlomil hůl.
40:00 10-13 na střely ve druhé třetině.
39:40 GÓL Torpedo Havířov! 2:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #10 Pavel Kožušník (2:3)
39:40 Juhaňák do prázdné.
39:20 Jurčík nad.
38:11 Novotný vystřelil z první, trefil hůl Jirky Boušky v rohu, rozhodčí udělili dvě minuty.
36:40 Laja se zaskvěl po střele Jirky Boušky.
36:00 Mirek Kožušník opět ze středu hřiště - nad.
35:10 Rožnovják bekendem, Laja.
34:55 Pavel Kožušník vynechává střídání, má krvavé zranění kolene - odřenina.
34:15 Domácí v pěti.
33:50 Dobrá práce domácích, většinu času drží míček.
32:15 Hosté budou mít po souboji v rohu hřiště výhodu přesilové hry.
31:50 Slaného rána do branky neprošla, Jirka Bouška v zápětí nedorazil.
30:30 Hosté hrají na dvě pětky. Kdo bude mít v závěru více sil?
30:20 Slaný individuálně otevřel prostor Pavlu Bouškovi - střela sražena.
28:29 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Michal Starostka, asistoval #10 Pavel Kožušník (2:2)
28:29 Rychle srovnáno, krásnou nahrávku Pavla Kožušníka na střed využil pohotovou střelou Starostka.
27:26 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #8 Vojtěch Peřka, asistoval #10 Pavel Kožušník (2:1)
27:26 Hosté překonali Korába až střelou z půlky hřiště, zakrytý výhled, Peřka snižuje.
26:50 Po sérii šancí Havířova střílel dobře domácí Rožnovják, jeho střela sražena.
25:20 Juhaňák nepřekonal Korába.
24:40 Starostka volný, nezakončil dobře.
23:40 Křenek vyškrábl míček, z výběhu nad.
22:59 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:0
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #9 Petr Novotný (2:0)
22:59 Opět souhra boleslavských tahounů - Jirka Bouška využil Novotného nahrávku.
21:00 Další střela ze středu hřiště - Koráb jistý.
20:30 Pavel Kožušník proběhl středem celé hřiště, trefil břevno.
20:00 9-4 na střely v první třetině.
18:10 Ekl dvakrát zakončoval před Lajou, měl to těžké.
17:50 Hosté nyní zahráli dobrou pasáž, ze standardky měli velký tlak.
17:10 Hosté dobře do prostoru - Pavel Kožušník měl blízko gól, chyběl mu kousíček.
16:30 Novotný opět získal míček a nabíjel J. Bouškovi, tentokrát Jirka balónek minul.
15:00 Pavel Kožušník krásně ze vzduchu, Koráb se přemístil.
13:00 Na palubovce nyní k vidění genialita Pavla Kožušníka, pro své spoluhráče vybojoval dvě velké příležitosti, velice blízko ke Korábovi nebyli dost šikovní.
12:00 Novotný identicky, krásně odebral míček na středu hřiště, předložil Jirkovi Bouškovi, z těžší pozice nedokázal boleslavský matador zakončit přesně.
10:16 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:0
10:16 Novotný vystihl rozehrávku Havířova, předložil Jirkovi Bouškovi - prázdná branka trefena bez obtíží.
09:15 Bezděčík, Bajgar a Juhaňák si vytvořili velkou šanci, Koráb nemusel zasahovat.
08:00 Novotný krásně nalezl naběhnutého Kadlece, Laja!
07:25 Domácí točí tři útoky a dvě obrany.
07:00 Hosté jsou nebezpeční zejména hbitým Bajgarem.
06:00 Omlouváme se za později rozběhnutý přenos. V prvních minutách byli domácí aktivnější, hraje se ve vysokém tempu na obou stranách.
00:00 Zahajovací sestavy: BILLY BOY MB: Koráb - Pluhař, Gwuźdź - Ekl, Jiří Bouška, Novotný (C) HAVÍŘOV: Laja - Peřka, Varta - Kožušník P., Kožušník M., Starostka