5:7
    Isabelle GERIG
    (Řepková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Zug United 5:7
branky: 1. Nela Sikorová, 3. Michaela Šponiarová, 8. Michaela Kubečková, 37. Michaela Kubečková, 55. Barbora Husková - 25. Emma Hedlund, 26. Corin Rüttimann, 30. Ivana Härdi, 36. Ivana Härdi, 36. Ronja Bichsel, 52. Emma Hedlund, 59. Isabelle Gerig; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Příleská 18 - Micheline Müller 36; po třetinách: 3:0, 1:5, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
58:35 GÓL Zug United! 5:7
Branku družstva Zug United vstřelil #23 Isabelle Gerig, asistoval #22 Martina Řepková (5:7)
54:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #13 Jessica Kabelková (5:6)
51:44 Vyloučen hráč #3 Michaela Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
51:14 GÓL Zug United! 4:6
Branku družstva Zug United vstřelil #6 Emma Hedlund, asistoval #25 Ivana Šupáková (4:6)
43:31 Vyloučen hráč #24 Denisa Ratajová družstva Zug United na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
38:08 Vyloučen hráč #44 Weronika Noga družstva Zug United na 2 minuty za hrubost
36:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #55 Denisa Hyršová (4:5)
35:48 GÓL Zug United! 3:5
Branku družstva Zug United vstřelil #33 Ronja Bichsel, asistoval #21 Corin Rüttimann (3:5)
35:14 GÓL Zug United! 3:4
Branku družstva Zug United vstřelil #43 Ivana Härdi, asistoval #12 Salome Müller (3:4)
29:36 GÓL Zug United! 3:3
25:13 GÓL Zug United! 3:2
Branku družstva Zug United vstřelil #21 Corin Rüttimann, asistoval #23 Isabelle Gerig (3:2)
24:44 GÓL Zug United! 3:1
Branku družstva Zug United vstřelil #6 Emma Hedlund, asistoval #24 Denisa Ratajová (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 12:7
16:16 Vyloučen hráč #11 Tereza Matýsková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
07:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #15 Šárka Staňková (3:0)
02:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #20 Nela Sikorová (2:0)
00:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #15 Šárka Staňková (1:0)
00:00 Vítáme vás u zápasu Champions Cupu 2024 mezi dnes domácími Vítkovicemi a švýcarským Zug United. Vítkovické hráčky dnes potřebují jakoukoliv výhru, aby dále živily naději na postup do semifinále poháru.