36
  • 36 35:39
    2

Viking TJ Kobylisy B - Kralupy Wolves ASPV 8:5
branky: 10. Oliver Urbánek, 11. Václav Čítek, 11. Oscar Andreatta, 17. Oscar Andreatta, 23. Michael Bechný, 24. Oscar Andreatta, 28. Matyáš Jelen, 31. Oliver Urbánek - 4. Vojtěch Pešl, 21. Vojtěch Pešl, 21. Martin Malotínský, 28. Matyáš Procházka , 35. Vojtěch Pešl; rozhodčí: Adam Kunc - Václav Grulich; vyloučení: 3 + Vojtěch Šípek 4 + TT:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Kryštof Borůvka ? - Matěj Částka ?; po třetinách: 3:1, 3:2, 2:2
36:00 Střely ve 3. části: 9:5
35:39 Vyloučen hráč #7 Martin Malotínský družstva Kralupy Wolves ASPV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:29 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 8:5
Branku družstva Kralupy Wolves ASPV vstřelil #88 Vojtěch Pešl, asistoval #7 Martin Malotínský (8:5)
30:32 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 8:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #69 Oliver Urbánek bez asistence (8:4)
30:32 Úžasný gol ve vlastním oslabeni 5 proti 3 přidává Urbánek
30:26 Timeout Viking TJ Kobylisy B
30:26 Vyloučen hráč #87 Vojtěch Baudyš družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za špatné střídání
29:20 Vyloučen hráč #10 Rudolf Kretek družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání
27:12 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 7:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #29 Matyáš Jelen, asistoval #69 Oliver Urbánek (7:4)
27:01 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 6:4
Branku družstva Kralupy Wolves ASPV vstřelil #22 Matyáš Procházka , asistoval #88 Vojtěch Pešl (6:4)
26:57 Vyloučen hráč #1 Kryštof Borůvka družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za hra rukou
24:00 Střely ve 2. části: 8:3
23:55 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 6:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #49 Oscar Andreatta bez asistence (6:3)
22:02 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 5:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #22 Michael Bechný bez asistence (5:3)
20:38 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 4:3
Branku družstva Kralupy Wolves ASPV vstřelil #7 Martin Malotínský, asistoval #22 Matyáš Procházka (4:3)
20:06 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 4:2
Branku družstva Kralupy Wolves ASPV vstřelil #88 Vojtěch Pešl, asistoval #22 Matyáš Procházka (4:2)
16:20 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 4:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #49 Oscar Andreatta, asistoval #88 Vojtěch Šípek (4:1)
16:20 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Šípek družstva Viking TJ Kobylisy B do konce utkání - technický trest
16:20 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Šípek družstva Viking TJ Kobylisy B na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
12:00 Střely v 1. části: 10:4
10:48 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 3:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #49 Oscar Andreatta, asistoval #86 Václav Čítek (3:1)
10:29 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #86 Václav Čítek, asistoval #87 Vojtěch Baudyš (2:1)
09:09 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #69 Oliver Urbánek, asistoval #86 Václav Čítek (1:1)
05:30 Trestné střílení družstva Viking TJ Kobylisy B neproměnil #49 Oscar Andreatta.
03:08 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves ASPV vstřelil #88 Vojtěch Pešl bez asistence (0:1)