• 36 35:19
    2:15
    (Procházka)

Kralupy Wolves ASPV - Kanonýři Kladno černí 2:15
branky: 7. Vojtěch Pešl, 21. Vojtěch Pešl - 7. Pavel Hegenbart, 11. Kryštof Leder, 11. Miroslav Brunát, 12. Daniel Hrdlička, 12. Miroslav Brunát, 15. Miroslav Brunát, 16. Jakub Havelka, 19. Pavel Kvasil , 24. Miroslav Brunát, 27. Miroslav Brunát, 29. Štěpán Otakar Starý, 30. Štěpán Otakar Starý, 31. Miroslav Brunát, 32. Daniel Hrdlička, 36. Miroslav Brunát; rozhodčí: Václav Grulich - Adam Kunc; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Matěj Částka 21 - Nicusor Ripa 19; po třetinách: 1:5, 1:4, 0:6
36:00 Střely ve 3. části: 8:11
35:19 GÓL Kanonýři Kladno černí! 2:15
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #21 Miroslav Brunát, asistoval #44 Stanislav Procházka (2:15)
31:45 Vyloučen hráč #12 Adam Špička družstva Kralupy Wolves ASPV na 2 minuty za sekání
31:18 GÓL Kanonýři Kladno černí! 2:14
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #22 Daniel Hrdlička, asistoval #88 Štěpán Otakar Starý (2:14)
30:48 GÓL Kanonýři Kladno černí! 2:13
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #21 Miroslav Brunát, asistoval #27 Pavel Kvasil (2:13)
29:51 GÓL Kanonýři Kladno černí! 2:12
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #88 Štěpán Otakar Starý, asistoval #44 Stanislav Procházka (2:12)
29:17 Vyloučen hráč #83 Jonáš Malý družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za vysoká florbalka
28:32 GÓL Kanonýři Kladno černí! 2:11
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #88 Štěpán Otakar Starý, asistoval #22 Daniel Hrdlička (2:11)
27:14 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vosmík družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za bránění ve hře
26:26 GÓL Kanonýři Kladno černí! 2:10
24:00 Střely ve 2. části: 7:13
23:32 GÓL Kanonýři Kladno černí! 2:9
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #21 Miroslav Brunát, asistoval #22 Daniel Hrdlička (2:9)
20:26 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 2:8
Branku družstva Kralupy Wolves ASPV vstřelil #88 Vojtěch Pešl bez asistence (2:8)
18:25 GÓL Kanonýři Kladno černí! 1:8
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #27 Pavel Kvasil , asistoval #54 Kryštof Leder (1:8)
15:42 GÓL Kanonýři Kladno černí! 1:7
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #38 Jakub Havelka, asistoval #54 Kryštof Leder (1:7)
14:07 GÓL Kanonýři Kladno černí! 1:6
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #21 Miroslav Brunát, asistoval #83 Jonáš Malý (1:6)
12:00 Úvodní vhazování do 2. třetiny zápasu vyhrávají Kralupy.
12:00 Střely v 1. části: 6:12
12:00 Máme tu konec 1. třetiny. Kladno vede 5:1.
11:52 GÓL Kanonýři Kladno černí! 1:5
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #21 Miroslav Brunát, asistoval #88 Štěpán Otakar Starý (1:5)
11:06 GÓL Kanonýři Kladno černí! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #22 Daniel Hrdlička, asistoval #21 Miroslav Brunát (1:4)
11:06 Dejte Kladnu půl minuty a dá vám 3 goly.
10:50 GÓL Kanonýři Kladno černí! 1:3
10:36 GÓL Kanonýři Kladno černí! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #54 Kryštof Leder, asistoval #69 Tomáš Vosmík (1:2)
06:49 Vyloučen hráč #54 Kryštof Leder družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za hrubost
06:49 Máme tu 2. vyloučení v zápase. Sednout si jde hráč z Kladna Leder na 2 minuty za hrubost.
06:32 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves ASPV vstřelil #88 Vojtěch Pešl, asistoval #7 Martin Malotínský (1:1)
06:32 Nádherně vymetaná šibenice od Pešla.
06:10 GÓL Kanonýři Kladno černí! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #92 Pavel Hegenbart, asistoval #38 Jakub Havelka (0:1)
04:03 Napětí na střídačce Kladna.
01:00 Vyloučen hráč #88 Štěpán Otakar Starý družstva Kanonýři Kladno černí na 2 minuty za držení