• 21 20:10
    2:4
    (Milota)

OC Šestka Tatran Střešovice - OLYMP FLORBAL Zeus 3:4
branky: 3. Petr Váňa, 17. Dominika Tumová, 21. Filip Hrnčíř - 10. Ladislav Kobes, 12. Jiří Pucherna, 20. Štěpán Urbánek, 21. Jiří Pucherna; rozhodčí: Petr Jahoda - Tomáš Kuzma; vyloučení: 1:3 + Štěpán Urbánek 4 + TT; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Štěpán Dvořák ? - Kryštof Pešek ?; po třetinách: 1:2, 2:2
26:00 Ukončení 2. části
20:54 GÓL OC Šestka Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva OC Šestka Tatran Střešovice vstřelil #40 Filip Hrnčíř, asistoval #24 Dominika Tumová (3:4)
20:10 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 2:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #72 Jiří Pucherna, asistoval #16 Ondřej Milota (2:4)
20:10 Vyloučen hráč #21 Štěpán Urbánek družstva OLYMP FLORBAL Zeus do konce utkání - technický trest
20:10 Vyloučen hráč #21 Štěpán Urbánek družstva OLYMP FLORBAL Zeus na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
19:17 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 2:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #21 Štěpán Urbánek bez asistence (2:3)
17:09 Vyloučen hráč #81 Vít Kudrna družstva OC Šestka Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
16:09 GÓL OC Šestka Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva OC Šestka Tatran Střešovice vstřelil #24 Dominika Tumová, asistoval #64 Karel Petr Liberský (2:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:41 Hráč s číslem 82 z Tatranu vystřelil, golman Olympu si připsal jistý zákrok
11:22 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 1:2
11:22 Olymp obrací zápas po dobrém důrazu v brankovišti
10:32 Olymp je v pěti
09:31 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #29 Ladislav Kobes, asistoval #98 Martin Středa (1:1)
09:31 Olymp se proszuje ve vlastním oslabení
08:32 Vyloučen hráč #72 Jiří Pucherna družstva OLYMP FLORBAL Zeus na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:32 Olymp bude hrát 35 vteřin ve třech proti pěti
07:33 Olymp zaútočil v oslabení, střela zápěstím ale šla nad bránu
07:07 Vyloučen hráč #29 Ladislav Kobes družstva OLYMP FLORBAL Zeus na 2 minuty za sekání
06:58 Dobrý zákrok golmana olympu
02:48 GÓL OC Šestka Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva OC Šestka Tatran Střešovice vstřelil #93 Petr Váňa bez asistence (1:0)
01:09 Vyloučen hráč #2 Maxmilián Krejčí družstva OLYMP FLORBAL Zeus na 2 minuty za sekání