6:5
    Václav ROTH
    (Zelenka)

FBC Start98 - SK Bivoj Litvínov 6:5
branky: 15. Jiří Vašíček, 15. Michal Pražák, 20. Jakub Studený, 34. Martin Dušek, 38. Jan Svoboda, 56. David Ullmann - 26. Lukáš Kudrlička, 48. Milan Zelenka, 54. Vladimír Běhavý, 56. Vladimír Běhavý, 59. Václav Roth; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Šrámek 15 - Milan Stránský 7, Miroslav Holenda 8; po třetinách: 3:0, 2:1, 1:4
60:00 Komentář hostů Arazima: Mrzí nevyužitá nabídka trestného střílení a dvou přesilovek a náhodných golů soupeřů, díky kterým nám utekla 1. třetině, od 2.třetiny jsme byli lepší, ale zlobila nás koncovka, která se zlepšila až na konci 3.třetiny, kde nás srazil smolný vlastní gól. Na konec bych chtěl poděkovat hráčům, kteří plnili taktické pokyny a také hrstce diváků, kteří nás přijeli podpořit
60:00 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Petr Šrámek za FBC Start98 a Vladimír Běhavý za SK Bivoj Litvínov
60:00 Komentář trenéra domácích Bučka: Opět jsme divákům nabídli infarktovou 3.třetinu. Ale zápas jsme zaslouženě vyhráli.
60:00 Střely celkem: Start98-21, Bivoj-20
60:00 Střely ve 3.třetině: Start98-3, Bivoj-7
58:34 GÓL SK Bivoj Litvínov! 6:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #44 Václav Roth, asistoval #7 Milan Zelenka (6:5)
55:58 GÓL FBC Start98! 6:4
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #11 David Ullmann, asistoval #98 Jiří Kropáček (6:4)
55:29 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:4
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #17 Vladimír Běhavý, asistoval #24 Jan Hloušek (5:4)
53:30 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #17 Vladimír Běhavý bez asistence (5:3)
51:40 Timeout SK Bivoj Litvínov
47:40 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #7 Milan Zelenka, asistoval #44 Václav Roth (5:2)
40:00 Střely ve 2.třetině: Start98-9, Bivoj-5
37:43 GÓL FBC Start98! 5:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #16 Jan Svoboda, asistoval #10 Jiří Vašíček (5:1)
37:43 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Miroslav Holenda družstva SK Bivoj Litvínov
33:36 GÓL FBC Start98! 4:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #44 Martin Dušek, asistoval #14 Martin Vaniš (4:1)
25:41 GÓL SK Bivoj Litvínov! 3:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #19 Lukáš Kudrlička, asistoval #91 Martin Kudrlička (3:1)
20:00 Utkání sleduje 50 diváků
20:00 Střely v 1.třetině: Start-9, Bvoj-8
19:56 GÓL FBC Start98! 3:0
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #36 Jakub Studený, asistoval #87 Ondřej Vavro (3:0)
14:43 GÓL FBC Start98! 2:0
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #3 Michal Pražák, asistoval #14 Martin Vaniš (2:0)
14:32 GÓL FBC Start98! 1:0
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #10 Jiří Vašíček, asistoval #87 Ondřej Vavro (1:0)
00:08 Trestné střílení družstva SK Bivoj Litvínov neproměnil #17 Vladimír Běhavý.
00:00 Dobrý večer vítejte u dalšího hracího dne u nás v Kunraticích, dnes tady máme souboj z pásma play-down mezi FBC Start98 a SK Bivoj Litvínov
00:00 Line up hosté: 32-Stránský Milan, 10-Werner Jan, 86-Pecháček Jiří, 91-Kudrlička Lukáš, 19-Kudrlička Martin, 17-Běhavý Vladimír
00:00 Line up domácí: 6-Šrámek Petr, 13-Plička Marek, 14-Vaniš Martin, 10-Vašíček Jiří, 87-Vavro Ondřej, 16-Svoboda Jan