(Pádr)
  • 58 57:52
    Náchod

AC Sparta Praha Florbal - FTS Florbal Náchod 4:2
branky: 41. Petr Duchek, 50. David Čermák, 51. Luka Časar, 53. Petr Duchek - 2. Ondřej Nosek, 58. Martin Havel; rozhodčí: Lukáš Čížek - Petr Herman; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Kotouček 22 - Michal Hála 30; po třetinách: 0:1, 0:0, 4:1
60:00 Střely ve 3. třetině 13:10, celkově 34:24.
60:00 Trenér hostí: I přesto, že Sparta většinu času držela balón na svých hokejkách, jsme podali solidní výkon. Děkuji všem hráčům za nasazení.
60:00 Trenér domácích: Naše hra měla kvalitu až od druhé třetiny, bohužel v té jsme ještě nevyužili své šance, v poslední části jsme již dobré posice pro střelbu využili.
59:30 Náchod silně tlačí.
58:22 Náchod hraje bez brankáře.
57:52 Timeout FTS Florbal Náchod
57:52 GÓL FTS Florbal Náchod! 4:2
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #10 Martin Havel, asistoval #2 Jan Pádr (4:2)
57:32 Sparta vytváří tlak.
54:28 Šimůnek spálil pěknou střelu.
52:54 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 4:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #23 Petr Duchek, asistoval #42 Radek Križko (4:1)
50:23 Domácí hrají konečně tak, jak jsou jejich fanoušci zvyklí.
50:22 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #90 Luka Časar, asistoval #7 Dan Moravec (3:1)
49:26 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #16 David Čermák, asistoval #17 Jiří Šimůnek (2:1)
48:27 Hála je pod velkým tlakem, zatím odolává.
45:43 Hra se přelévá ze strany na stranu.
42:30 Sparta využila přesilovku a vrací se zpět do hry!
40:59 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #23 Petr Duchek, asistoval #17 Jiří Šimůnek (1:1)
40:00 střely ve 2. třetině 13:7
37:55 Sparta konečně zvýšila své tempo.
34:43 Hostující Dubrecht byl při souboji před brankou zraněn v obličeji.
30:10 Batěk naštestí promách a tutovku neproměnil
27:10 Z buly po zásaho rozhodčího se opět hostům podařil únik před naši branku.
25:45 Čermák byl po souboji v rohu sražen za mantinel, naštěstí bez zranění.
21:20 Luka Časar nevyužil své střelecké pozice.
20:00 střely na branku po 1. třetině 8:7
18:45 Kotouček zlikvidoval náchodský útok.
14:34 Sparta se zatím marně snaží vstřelit branku.
12:20 Pěkná střela Križka, ale náchodský brankář ji zachytil :-(
08:38 Domácím už několikrát sjel míček z čepele v tu nejméně vhodnou chvíli a připravili se o vyloženě golové akce.
06:50 Oba celky jsou opět v plném počtu.
05:43 Domácí Šimůnek po krásné akci trefuje pouze boční síť.
01:56 GÓL FTS Florbal Náchod! 0:1
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #6 Ondřej Nosek, asistoval #12 Josef Čejpa (0:1)
00:00 Trenér hostí: I přesto, že Sparta po většinu utkání držela balón na svých hokejkách, jsme podali bojovný výkon, za který jsme si zasloužili minimálně bod. Zápas jsme prohráli kvůli spoustě vyloučení a vlastní nedisciplinovanosti. Děkuji všem hráčům za nasazení.
00:00 Line up hosté: Hála, Hauschke, Batěk, Čejpa, Jenka, Nosek
00:00 Line up domácí: Kotouček, Čermák, Smetana, Duchek, Šimůnek, Križko