1

0

1.

FBC Kladno - FBŠ Hattrick Brno 5:4pn
branky: 42. Ondřej Slivka, 44. Martin Holčák, 46. Jan Louvar, 59. Jan Louvar, N Tomáš Leipner - 5. Milan Veselý, 15. Lukáš Macálka, 28. Radek Felkl, 55. Martin Houšť; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 23, Jan Bobisud ? - Martin Dejmal 32; po třetinách: 0:2, 0:1, 4:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kladno hráč #14 Tomáš Leipner a vstřelil rozhodující gól (5:4).
65:12 Loučíme se z přenosového vozu a přejeme hezký večer.
65:11 Vedoucí kladenského týmu Šikola: Doplatili jsme na ospalý začátek zápasu. Ve třetí třetině jsme se probudili, což vedlo k vyrovnání. Nájezdů jsme se nebáli, protože v bráně slabinu nemáme.
65:10 Trenér Brna Hájek: Dvě třetiny jsme dokázali hrát výborně a plnit pokyny. Desetiminutový výpadek v poslední třetině nás stál zápas. Nesmíme dělat školácké chyby a tím pouštět soupeře do hry. Musíme hrát celý zápas a nejen dvě třetiny.
65:04 Houšť nedává, Bobisud hrdinou, Kladno vyhrává konečným výsledkem 5:4. Omlouvám se všem kladenským příznivcům za svůj pesimismus z konce druhé třetiny. Jak vidno, za Kladno se nehraje, za Kladno se bojuje! Olé!!
65:03 Slivka s přehledem proměňuje.
65:02 Habr pouze do tyče!
65:01 Leipner trikem s přihrávkou o nohu proměňuje!
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
64:59 Utkání jde do nájezdů. Výměna v kladenské brance, chytat jde Bobisud.
64:59 Střely ve třetí třetině 11:7, v prodloužení pak 3:0.
64:33 Sluka míjí levý vingl Dejmalovy branky asi o 3 cm. Jako kilometr vedle, účinek je tentýž. Škoda pro domácí.
64:30 V prodloužení si oba týmy jsou pro body. Konečně je na co se dívat, šance se střídají na obou stranách, gólmani se předvádějí.
60:00 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Jan Bobisud družstva FBC Kladno
60:00 Zahájení prodloužení
58:01 A zdá se, že kladenští trenéři ordinují v třetí části hry živou vodu. Zakrátko po rozehrání vyrovnává Louvar, kterého jsem již chválil. Jeho gól znamená pro Kladno minimálně bod.
58:00 GÓL FBC Kladno! 4:4
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #27 Martin Ryneš (4:4)
57:45 Domácí ladí taktiku pro získání bodů.
57:44 Timeout FBC Kladno
54:27 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Houšť, asistoval #21 Martin Komenda (3:4)
52:51 Brněnští poprvé v dnešním utkání proměňují přesilovku. Houšť přesně ke vzdálenější tyči umístil svou táhlou střelu z levé strany.
52:50 Trestné střílení družstva FBŠ Hattrick Brno neproměnil #3 David Hauser.
52:50 Po zákroku Sluky (blokování hole) jede brněnský Hauser trestné střílení. I přes teatrální pomaličkou akci se Cmíral nenechává nachytat a vytěsňuje nad.
50:01 Do třetí třetiny vstoupili domácí jako vyměnění. Tipuji na důraznou promluvu trenéra Fuchse v kabině o přestávce. Je jich plné hřiště, obzvlášť čerstvý Louvar ve spolupráci se Slivkou jsou vidět.
50:00 Omlouváme se za krátký technický výpadek.
45:58 Timeout FBŠ Hattrick Brno
45:58 GÓL FBC Kladno! 3:3
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #4 Ondřej Slivka (3:3)
43:33 GÓL FBC Kladno! 2:3
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #17 Martin Holčák, asistoval #12 Petr Vlček (2:3)
41:08 GÓL FBC Kladno! 1:3
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #4 Ondřej Slivka, asistoval #14 Tomáš Leipner (1:3)
40:01 Zápasu přihlíží zhruba osmdesátka diváků s celkem třemi šálami v kladenských barvách.
39:59 Počet střel ve druhé části hry odpovídá divácké atraktivitě zápasu - 4:5.
39:58 Kladno zatím nevypadá na tým, který by vyhrál popáté v řadě.
35:51 Vzápětí táhlá Louvarova střela. Pokud chtěl trefit Dejmala do prsou, pak se mu to povedlo pěkně.
35:31 První pětka domácích uhrála pěkné střídání. Vlček fyzickým důrazem vybojoval v pásmu míč a vzápětí po souhře se Slukou sahal po vyrovnání. Podruhé v zápase však Slukovou šikovnou příhru pouze neplodně promáchl.
34:08 Domácí v plném počtu. Ani druhou přesilovku Brněnští nevyužili.
32:08 Domácí Prošek neudržel energii na uzdě a skočil do hry v momentě, kdy Hněvkovský měl na střídačku ještě pár kroků.
29:41 Dejmal leopardím skokem likviduje kodrcavou Leipnerovu dorážku do růžku své brány. Pro Kladenské stále neveselo, truchlivo.
27:21 Nehlídaný Felkl z levého beka prostřelil vše, co před ním zaclánělo a Cmíral ukořistil třetí banán.
27:20 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 0:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #25 Radek Felkl, asistoval #29 Milan Veselý (0:3)
26:15 Kladnu se opakovaně daří zvýšenou aktivitou držet se poblíž Dejmalovy brány. Přihrávkám i střelám však chybí řád, přesnost a chladnokrevnost.
25:21 Vlhkost z hrací plochy již podruhé odstraňuje Bradáčův rod.
23:29 Vzápětí z brejku střelou neuspěli ani Brněnští.
23:19 Kladenští sérií asi 7 pokusů o střelu z bezprostřední blízkosti báječně rozhýbali brankáře Dejmala. Bez gólového výsledku.
21:45 Kladenské oslabení skončilo bez trestu v podobě obdržené branky.
20:02 Počet střel v první třetině 8:10.
20:01 Po drobných technických problémech časomíry začíná druhá třetina zápasu. Kladenští doufají, že mají před sebou ještě 103 sekund oslabení.
19:59 Brno ostřeluje kladenskou branku, ale přerušená přesilovka nestíhá nabrat pořádné otáčky.
19:45 Po Linhartově hitu odlétl Brňák dva metry daleko.
19:21 Sluka vybojoval téměř ztracený míč za brankou, po jeho přihrávce Vlček před odkrytou brankou pouze neškodně promáchl.
18:40 Vysoká spotřeba míčků. Důvodem jsou spíše těžké nohy než tvrdá střelba.
16:32 Opět stejná formule Brněnských - na levém křídle v útočném pásmu osamocený hráč, kterému je adresována křižná přihrávka. Tentokrát však střela skončila vysoko nad Cmíralem.
14:54 Brněnští roztočili v útočném pásmu kolotoč přihrávek a po křižném pasu zleva zavěsil do odkryté Cmíralovy brány Macálka. Pohledná akce, pohříchu první v zápase.
14:53 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #13 Lukáš Macálka, asistoval #25 Radek Felkl (0:2)
14:31 Řada drobných faulů přináší rozehrávky standardních situací před oběma gólmany, ale v utkání stále převažuje urputnost nad střeleckou efektivitou...
12:21 Po Linhartově střele zvoní brněnská tyč, ale výsledek se nemění.
11:21 Svědčí o tom i výpad tří kladenských útočníků na osamoceného obránce Brna, zakončený zašmodrchanou změtí nepřesných přihrávek.
10:10 Brněnským vstřelený gól evidentně přinesl do hry klid. Tým Kladna není schopen koncentraci hostí překonat překvapivou akcí.
07:15 Po Hněvhovksého nahození z vlastní půle pěkně na hraně malého brankoviště tečoval Linhart, nicméně pouze do končetin hostujícího gólmana.
04:40 Hosté se ujali vedení první střelou zápasu po nenápadné akci zakončené z levého křídla. Domácí brankář Cmíral zřejmě ještě nedosáhl provozní teploty.
04:39 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #29 Milan Veselý, asistoval #3 David Hauser (0:1)
00:00 Vážení fanoušci míčku s dírkami, vítáme vás na utkání první florbalové ligy na Kladně. Utkání začíná v chladu nové haly BIOS.
00:00 Zahajovací sestava hostí. Dejmal - Hauser, Veselý - Macálka, Felkl, Habr
00:00 Zahajovací sestava domácích: Cmíral - Hněvkovský O., Ryneš M. - Vlček, Linhart, Sluka