11:0
    Eliška MALÍNSKÁ
    ()

FbŠ Bohemians bílé - Rudná Panthers Praha WHITE 11:0
branky: 1. Eliška Hrabánková, 2. Karolína Veselá, 2. Adéla Nemravová, 5. Karolína Veselá, 7. Adéla Nemravová, 7. Eliška Hrabánková, 7. Eliška Lapková, 8. Adéla Nemravová, 12. Tereza Karlová, 12. Adéla Nemravová, 24. Eliška Malínská; rozhodčí: Michal Sičár - Miroslav Mládek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Habadová ? - Kristýna Kutilová ?; po třetinách: 10:0, 1:0
23:10 GÓL FbŠ Bohemians bílé! 11:0
Branku družstva FbŠ Bohemians bílé vstřelil #92 Eliška Malínská bez asistence (11:0)
11:54 GÓL FbŠ Bohemians bílé! 10:0
Branku družstva FbŠ Bohemians bílé vstřelil #20 Adéla Nemravová, asistoval #40 Adéla Mrázková (10:0)
11:30 GÓL FbŠ Bohemians bílé! 9:0
Branku družstva FbŠ Bohemians bílé vstřelil #46 Tereza Karlová, asistoval #40 Adéla Mrázková (9:0)
07:38 GÓL FbŠ Bohemians bílé! 8:0
06:52 GÓL FbŠ Bohemians bílé! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians bílé vstřelil #13 Eliška Lapková, asistoval #2 Eliška Hrabánková (7:0)
06:28 GÓL FbŠ Bohemians bílé! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians bílé vstřelil #2 Eliška Hrabánková bez asistence (6:0)
06:28 Bohemians využívají přesilovou hru a zvyšují skóre na 6:0
06:20 Vyloučen hráč #6 Klára Lounová družstva Rudná Panthers Praha WHITE na 2 minuty za hákování
06:02 GÓL FbŠ Bohemians bílé! 5:0
04:17 GÓL FbŠ Bohemians bílé! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians bílé vstřelil #21 Karolína Veselá bez asistence (4:0)
03:00 Bohemians jsou ve skvělé formě, již na začátku první poloviny vedou 3:0
02:56 Vyloučen hráč #81 Julie Kovářová družstva FbŠ Bohemians bílé na 2 minuty za špatné střídání
01:17 GÓL FbŠ Bohemians bílé! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians bílé vstřelil #20 Adéla Nemravová, asistoval #92 Eliška Malínská (3:0)
01:03 GÓL FbŠ Bohemians bílé! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians bílé vstřelil #21 Karolína Veselá, asistoval #81 Julie Kovářová (2:0)
00:14 GÓL FbŠ Bohemians bílé! 1:0
00:10 Na střídačce týmu hostů můžeme vidět jako trenérku Kateřinu Maconouvou, pomůže golmanka A týmu žen k výhře Panterů