21
  • 21 20:58
    Dvojka

SK Dvojka Praha D - Wizards DDM SO Praha 10 0:3
branky: 10. Sofie Chocholoušová, 17. Anna Hádková, 18. Sofie Chocholoušová; rozhodčí: Zdeněk Budina - Jiří Diepolt; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Anna Karolína Moravcová ? - Ivana Pokorná ?; po třetinách: 0:1, 0:2
23:59 Už je to jisté. Holky si zahrajou o první místo!
22:35 Pecková zamýšlela asi střelu, nicméně vyšla z toho krásná crossovka na Sýkorovou, která nabídku odkryté branky odmítla a vystřelila pouze do brankářky.
21:50 Hádková nadělala svou střelou z půlky brankářce Dvojky velké problémy.
20:58 Timeout SK Dvojka Praha D
20:20 Hádková perfektně přečetla signál soupeřek a zachytila nahrávku při volném úderu, načež se dostala do samostatného úniku, kdy jí v konečné fázi skočil balonek přes čepel a znemožnil jí tak lepší zakončení.
19:31 Do slušné šance se teď dostala i Dvojka, kdy se útočnice ocitla v samostatném úniku a netrefila levou šibenici Pokorné jen o kousek.
18:37 Volný úder pro Wizards s sebou přinesl šanci, ale bohužel bez gólu.
17:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Sofie Chocholoušová, asistoval #38 Lucie Hobzová (0:3)
17:25 Hobzová z obrany na střed na Chocholoušovou, která si popoběhla s míčkem k mantinelu a tahem nad nohu brankářky posílá Wizards do vedení už o tři branky.
16:20 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #18 Anna Hádková, asistoval #3 Anna Sýkorová (0:2)
16:20 Hádková dostala od Sýkorové nahrávku na střed a přes ruku pěkně zakončila. Tato střela znamená vedení 2:0.
15:13 Hádková hezky obešla obranu Dvojky a střelou od mantinelu jen těsně minula bránu.
13:34 Trenér Dvojky Praha asi promluvil svěřenkyním do duše, jelikož do druhé půle nastoupily jeho svěřenkyně v úplně jiném nasazení. Holky z Wizards se zatím do ničeho nedostaly.
12:15 Pokorná lapila další nebezpečnou střelu.
12:01 Úvodní buly pro Wizards.
11:59 Máme za sebou první polovinu. Dalo by se říci, že Wizards měly ze hry více, jen ten výsledek tomu zatím neodpovídá. Uvidíme, co přinese druhá půle.
11:14 Holky z Wizards předvedly krásnou kombinaci na soupeřově polovině, chyběl tomu už jen ten gól.
10:57 Milovníci masa by si teď přišli na své, jelikož teď to byla u mantinelu pořádná sekaná..
09:44 Vyloučen hráč #25 Sára Semrádová družstva SK Dvojka Praha D na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:44 Sýkorová mohla rychle rozherát volný úder, nicméně s rozehrávkou i tak počkala a naštěstí pro ni byla hráčka soupeře příliš blízko. Wizards tak čeká první přesilová hra tohoto zápasu.
09:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Sofie Chocholoušová, asistoval #11 Tereza Amortová (0:1)
09:23 Tak jsme se dočkali! Chocholoušová střelou od mantinelu propálila vše, co jí stálo v cestě a je z toho úvodní branka utkání.
07:45 Prvních šancí se dočkala i SK Dvojka Praha, Pokorná si však se střelami poradila.
06:42 Hádková míří na krátkou přestávku na střídačku, jelikož byla při statečném bloku trefena míčkem do obličeje.
05:30 Pecková získala balonek na vlastní polovině a ze strany poslala dobrou střelu, která dělala brankářce Dvojky problémy.
04:09 Další střela Chocholoušové, tentokrát mimo bránu.
02:53 Chocholoušová ukořistila balonek od obránkyně Dvojky a vyslala střelu přímo do spojnice branky. Na gól tak stále čekáme.
02:00 Pecková prošla obranou jako nůž máslem, ale střela mířila vysoko nad bránu.
01:40 Balonek je zatím převážně v držení Wizards.
00:35 První střela na sebe nenechala dlouho čekat. Brankářku Dvojky prověřila střelou z půlky Hobzová.
00:01 Vážení příznivci ženského florbalu, u zápisu vás vítá vaše oblíbená pořadatelská dvojice Daniel Kronďák a David Bouda. U prvního ranního zápasu jsme trochu zapomněli na naše fanoušky, nicméně teď jsme připraveni vám poskytnout zážitek z následujícího zápasu i u vašich obrazovek. Holky se již na ploše poctivě připravují na svého pražského rivala SK Dvojka Praha D. Holky si i přes marodku poradili v ranním zápase s Prague Tigers 3:0, tak věřme, že tento výkon zopakují i v tomto utkání. Buďte u toho!