7:3
    Jiří SALAVA
    (Bárta)

TJ SAM73 Znojmo - AC Sparta Praha Florbal 7:3
branky: 17. Jiří Bauer, 23. Tomáš Kucharič, 26. Petr Ostrý, 34. Petr Ostrý, 36. Ondřej Kredatus, 44. Jiří Bauer, 57. Jiří Salava - 1. Petr Duchek, 32. Dan Moravec, 42. Petr Pastor; rozhodčí: Martin Both - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 300; zásahy brankářů: Roman Janda 39 - Michal Kotouček 27; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:1
60:00 Dnešní utkání nám skončilo zaslouženou výhrou domácího celku a 3 body zůstávají na jihu Moravy. Znojmo podalo neuvěřitelný výkon, do kterého jej hnala zaplněná tribuna, která vytvořila božskou atmosféru. Znojmo v příštím kole narazí doma na Plzeň a Sparta narazí venku na Královské Vinohrady, které by mohli Spartu potrápit a Znojmo by ji mohlo předběhnout, ale toto jsou jen spekulace. Přeji pěkný zbytek večera a loučí se s Vámi Pavel Černý :-)
60:00 Trenér domácích Jan Šťastník: 'Před vynikajícími domácími diváky jsme podali velmi kvalitní výkon. Nasazení na extraligové úrovni. Vyhráli jsme zaslouženě. Uvidíme jaké to bude, až se potkáme se Spartou doplněnou i o juniory. Děkuji divákům za podporu a hráčům za dnešní výkon.'
60:00 Pár slov k zápasu od obou trenérů. Nejprve trenér hostů Gemroth: 'Dneska jsme zápas prohráli špatným výkonem ve druhé třetině, individuálními chybami v rozehrávce a neproměňováním šancí.'
59:01 Celá tribuna ve stoje tleská znojemským borcům za dnešní výborný výkon!
59:00 Běží poslední minuta 3. třetiny.
57:52 Skvělá znojemská obrana, dnes se jí nemůže snad nic vytknout :-)
56:20 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 7:3
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #2 Jiří Salava, asistoval #13 Vít Bárta (7:3)
56:20 Výborná hra Znojma přináší sedmou branku, kterou vstřelili ve čtyřech hráčích v poli.
55:56 Domácí výborně brání.
55:11 Sparta má možná nyní poslední šanci.
53:50 Dnešnímu utkání přihlíží plná 300 místná tribuna (vyprodáno) :-)
53:23 Znojmo si opět vypracovalo pěknou akci, ale není to gól.
52:13 Sparta ostřeluje znojemskou branku, kterou ale výborně stráží Roman Janda!
50:43 Janda roztleskal domácí tribunu, ale Znojmo se nedostalo do nějaké větší šance.
48:39 Domácí jsou dnes při chuti.
47:44 Vít Bárta naznačil Pastorovi, že má střídat a usadil ho čistě na hostující střídačku :-)
46:56 Sparta kombinuje za svojí brankou.
45:26 Znojmo má obrovský tlak :-)
44:45 Sparta ještě nic nevzdává, ale Znojmo dobře brání, ale i útočí. Dnes je to krásný florbalový zážitek!
43:13 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 6:3
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #83 Libor Šťasta (6:3)
43:13 Rychlá odpověď Znojma! Bauer vzal v rohu míček a projel až za půlku a trvdě švihum vystřelil a míček skončil v brance! Znojmo opět vede o 3 branky! 6:3!
41:45 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 5:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #50 Petr Pastor, asistoval #42 Radek Križko (5:3)
41:45 Hrubá chyba domácího obránce na půlce, poté se řítili dva hostující hráči osamoceni na Jandu, který neměl moc šancí. 5:3!
41:08 Sparta musí bránit.
40:21 Znojmo u míčku.
40:00 Po druhé dvacetiminutovce je stav o něco veselejší pro domácí tým. Domácí vyhráli tuto část v poměru 4:1. Uvidíme, co nám přinese třetí část, která začne opět přibližně za 10 minut.
39:00 Běží poslední minuta 2. třetiny.
38:00 Sláma se řítil na hostujícího brankáře, ale střela mu nesedla.
37:28 Sparta vůbec asi neví, co se tu dnes hraje. Nic jim nevychází.
35:51 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 5:2
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #34 Ondřej Kredatus, asistoval #45 Jan Hanák (5:2)
35:51 Kredatus vymetl všechny pavučiny pravého Kotoučkova růžku. 5:2!
34:44 Znojmo dnes opravdu skvěle brání.
33:49 Znojmo je nyní pod obrovským tlakem, utkání je dnes správně vyhecováno.
33:09 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 4:2
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #37 Petr Ostrý, asistoval #26 Vojtěch Procházka (4:2)
32:23 Znojemští fanouši se snaží probudit utlumené Znojmo.
31:04 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 3:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #7 Dan Moravec, asistoval #61 Miroslav Šnajdr (3:2)
31:04 Při Spartě stálo velké štěstí. Ušmudlaná střela končí za zády domácího brankáře.
30:10 Domácí hrají dnešní zápas se znojemským srdíčkem. Skvělý Janda, skvělá obrana.
29:48 Sparta se snaží snížit, ale nejde jí to.
28:51 Šťasta nyní srdnatě zabojoval a nechal se faulovat.
28:06 Janda vytahuje skvělý zákrok!
28:03 Na zemi zůstává ležet Križko.
27:37 Znojmo stupňuje tempo své hry a lídra z Prahy přehrává.
26:10 Hosté netrefují odkrytou branku!
25:46 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 3:1
25:46 Petr ostrý prokličkoval kolem dvou obránce, pak udělal blafák a dává na 3:1!
24:27 Znojemští pálí jednu střelu za druhou. Branka je dosti nakopla.
22:24 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 2:1
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #56 Jakub Martinek (2:1)
22:24 Opět aktivnější Znojmo se dostává do vedení, střelcem se stal Tomáš Kucharič. 2:1!
21:34 Začátek druhé části je opatrný z obou stran, do šance se nyní dostával Kucharič, ale hostující brankář chytá.
20:00 První dvacetiminutovka nám dospěla k závěru. Po vyrovnané části je stav 1:1. Další třetina začne přibližně za 10 minut. Přestávkový program nám vyplňuje znojemská mládež (přípravka, elévové a elévky).
19:00 Běží poslední minuta 1. třetiny.
18:56 Velká šance Znojma, ale znojemský hráč trestuhodně zahazuje svoji šanci.
18:39 Znojmo přebralo aktivitu zápasu a žene se za další brankou.
17:35 Neuvěřitelný Janda, který vytáhl krásný zákrok ze své sbírky a sklízí ovace publika!
16:42 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 1:1
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #45 Jan Hanák (1:1)
16:42 Znojemská aktivita zaslouženě končí brankou. Střelcem se stal Jiří Bauer! 1:1!
15:42 Opět hra ze strany na stranu. Je to hra, která se divákům musí líbit.
14:21 Sparta ostřeluje znojemskou branku.
12:06 Bárta střílí na branku, ale střela neměla razanci.
11:17 Znojemský fanclub řve své chorály, ale znojemští se teď musí bránit.
10:10 Znojmo je nyní u míčku.
09:41 Sparta kombinuje na její půlce.
08:35 Znojmo napadá Spartu hluboko na její polovině.
07:56 Sledujeme hru ze strany na stranu.
06:52 Martínek se pokusil o střelu, hostující brankář jen vyrazil.
05:43 Domácí Miklík netrefuje v dobré šanci. Domácí plná tribuna žene své borce dopředu.
04:59 Duchek netrefuje prázdnou branku.
04:18 Janda chytá nebezpečný pokus hostů.
02:29 Bauer zkusil štěstí, ale Kotouček chytá!
01:46 Znojmo je očividně rychlou brankou trochu otřeseno. Ale už se pomalu dostávají do tempa.
00:04 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 0:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #23 Petr Duchek, asistoval #42 Radek Križko (0:1)
00:04 Rychlý nástup Sparty! Hned po buly se vrhli hosté do útoku a Duchek z toho vytěžil první branku. 0:1
00:00 Zahajovací sestavy: domácí - Janda - Martínek, Žižka - Salava, Procházka, Ostrý. Hosté - Kotouček - Černý, Čermák - Križko, Šimůnek, Duchek.
00:00 Dobrý večer, vítám Vás u sledování online přenosu 21. kola první ligy mužů, kdy půjde o tuhý boj mezi domácími (2. tým tabulky) TJ Sam 73 Znojmo proti hostům (1. tým tabulky) AC Sparta Praha Florbal. Znojemští ztrácí na své soupeře 5 bodů. Přeji příjemnou zábavu.