0

2

2.

Buldoci Radotín - Davle - FBC Žraloci Příbram 3:4pn
branky: 2. Matěj Ježdík, 7. Matěj Povalil, 17. Adam Jarůšek - 1. Matěj Kolátek, 15. Matěj Kolátek, 21. Matěj Kolátek, N Lukáš Selement; rozhodčí: Matyáš Kýr - Daniel Bregar; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Kosina ? - Natalia Zimová ?; po třetinách: 2:1, 1:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva Buldoci Radotín - Davle hráč #23 Matěj Ježdík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #20 Lukáš Selement a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Buldoci Radotín - Davle hráč #85 Matěj Pína , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #11 Matěj Kolátek a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
22:12 Vyloučen hráč #42 František Štětina družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za hra na zemi
20:28 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #11 Matěj Kolátek z trestného střílení (3:3)
17:12 Vyloučen hráč #44 Jaroslav Srch družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
16:09 GÓL Buldoci Radotín - Davle! 3:2
Branku družstva Buldoci Radotín - Davle vstřelil #8 Adam Jarůšek, asistoval #85 Matěj Pína (3:2)
15:35 Vyloučen hráč #33 Antonín Mezera družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za hrubost
14:43 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #11 Matěj Kolátek bez asistence (2:2)
06:30 GÓL Buldoci Radotín - Davle! 2:1
Branku družstva Buldoci Radotín - Davle vstřelil #99 Matěj Povalil, asistoval #97 Jakub Jan Stříhavka (2:1)
01:18 GÓL Buldoci Radotín - Davle! 1:1
Branku družstva Buldoci Radotín - Davle vstřelil #23 Matěj Ježdík bez asistence (1:1)
00:22 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #11 Matěj Kolátek, asistoval #16 Štěpán Fous (0:1)