3:4
    Šimon LAŽA
    ()

FBŠ Gorily Plzeň Tlučná - FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 3:4
branky: 4. Matouš Kunst, 10. Daniel Fína, 14. Vojtěch Roud - 11. Adam Borůvka, 12. Jan Dušek, 13. Šimon Laža, 22. Šimon Laža; rozhodčí: Filip Beran - Adam Čech; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Roučka ? - Filip Lorenc ?; po třetinách: 2:1, 1:3
22:00 Ukončení 2. části
21:53 Timeout FBŠ Gorily Plzeň Tlučná
21:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary WHITE! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #94 Šimon Laža bez asistence (3:4)
21:53 Gorily mají necelých 10 vteřin na vyrovnání
19:52 Matouš Kunst to zkouší vzít na sebe ale po několikáté mu to nevyšlo
15:22 Gorily zazmatkovaly v přesilovce a hosté šli do breaku, Jakub Roučka střelu vychytal
14:48 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
14:48 Vyloučen hráč #54 Dominik Botka družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:49 GÓL FBŠ Gorily Plzeň Tlučná! 3:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #88 Vojtěch Roud, asistoval #24 Petr Urválek (3:3)
12:25 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary WHITE! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #94 Šimon Laža, asistoval #69 Jiří Dankanics (2:3)
12:25 Gorily zaspaly začátek druhé půle, gol na 3:2 vstřelil Šimon Laža
11:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary WHITE! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #60 Jan Dušek, asistoval #48 Adam Borůvka (2:2)
11:19 2. půle nám začala svižně, Jan Dušek se trefil a o břevno překonal brankáře Roučku
11:00 Zahájení 2. části
11:00 Ukončení 1. části
10:57 Pomalu nám končí 1. půlka, hra je stále vyrovnaná
10:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary WHITE! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #48 Adam Borůvka bez asistence (2:1)
09:01 GÓL FBŠ Gorily Plzeň Tlučná! 2:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #73 Daniel Fína, asistoval #41 Lukáš Kašpar (2:0)
07:52 Vary se stále tlačí do střel
03:52 GÓL FBŠ Gorily Plzeň Tlučná! 1:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #87 Matouš Kunst, asistoval #88 Vojtěch Roud (1:0)
03:52 Tlučenská souhra ve hře panuje, Vojtěch Roud našel volného Matouše Kunsta před bránou hostí a ten vstřelil gol
02:23 Hra se přelévá ze strany na stranu
00:56 Brankář hostí Filip Lorenc zkušeně zastavil střelu domácích, ani dorážku nepustil
00:17 Matouš Kunst výtečně zblokoval střelu Varů