7:5
    Petr URVÁLEK
    (Řeboun)

FBC ROKYCANY - FBŠ Gorily Plzeň Tlučná 7:5
branky: 3. Dominik Ľupták, 9. Vojtěch Svoboda, 9. Vojtěch Roud, 10. Dominik Ľupták, 11. Erika Lambotová, 16. Dominik Ľupták, 18. Kvido Kuželka - 6. Vilém Studnička, 10. Prokop Kříž, 14. Tomáš Surák, 17. Lukáš Kašpar, 21. Petr Urválek; rozhodčí: Matěj Špachmann - Lukáš Čech; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Hruška ? - Jakub Roučka ?; po třetinách: 5:2, 2:3
22:00 Střely ve 2. části: 6:6
22:00 Ukončení 2. části
20:15 GÓL FBŠ Gorily Plzeň Tlučná! 7:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #24 Petr Urválek, asistoval #87 Tomáš Řeboun (7:5)
17:11 GÓL FBC ROKYCANY! 7:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #88 Kvido Kuželka, asistoval #14 Erika Lambotová (7:4)
16:39 GÓL FBŠ Gorily Plzeň Tlučná! 6:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #41 Lukáš Kašpar bez asistence (6:4)
15:56 GÓL FBC ROKYCANY! 6:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #16 Dominik Ľupták, asistoval #7 Vojtěch Svoboda (6:3)
13:53 Surák si připisuje první gól ve starší kategorii. Jako suvenýr si tudíž odnese balonek.
13:52 GÓL FBŠ Gorily Plzeň Tlučná! 5:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #97 Tomáš Surák, asistoval #88 Vojtěch Roud (5:3)
11:52 Zatím je v druhé obrana Goril pevná.
11:20 Rokycany jdou hned do tlaku
11:00 Zahájení 2. části
11:00 Střely v 1. části: 8:4
11:00 Ukončení 1. části
10:29 Rokycany velmi rychle využívají přesilovou hru.
10:28 GÓL FBC ROKYCANY! 5:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #14 Erika Lambotová, asistoval #52 Jiří Mužík (5:2)
10:25 Vyloučen hráč #69 Vilém Studnička družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:49 Roučka na Kříže, to je hotová symfonie.
09:48 GÓL FBŠ Gorily Plzeň Tlučná! 4:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #17 Prokop Kříž, asistoval #1 Jakub Roučka (4:2)
09:02 GÓL FBC ROKYCANY! 4:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #16 Dominik Ľupták, asistoval #12 Jakub Mulač (4:1)
08:36 Roud si asi spletl brány. No nic, jedeme dál. Snad si tento kanonýr najde i místo v druhé brance
08:35 GÓL FBC ROKYCANY! 3:1
Vlastní branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #88 Vojtěch Roud (3:1)
08:00 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #7 Vojtěch Svoboda, asistoval #9 Tomáš Motyčka (2:1)
08:00 Rokycany zvýšují rozdíl
06:56 Přísný rozhodčí nenechá hráče porušit jediné pravidlo
05:30 Studnička se nejspíš napil z golove studny střílí mu to tam jak z kulometu
05:29 GÓL FBŠ Gorily Plzeň Tlučná! 1:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #69 Vilém Studnička, asistoval #88 Vojtěch Roud (1:1)
05:10 Urválek šel sám na bránu, nezorientoval se a málem zakopl
04:00 Urválek chtěl dát do rány takovou razanci, že málem zlomil hůl. Místo toho netrefil branku.
02:47 Rokycany skorují jako první, obrana goril zaspala
02:46 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
01:35 Obrana Goril zatím nepustila soupeře k pořádné akci.Řeboun kouše více než naštvaný pes