• 54 53:59
    3:9
    (Trnka)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:9
branky: 35. Michal Horák, 36. Patrik Neterder, 51. Matěj Novotný - 17. Daniel Grézl, 22. Filip Brynda, 30. Filip Brynda, 38. Dominik Bláha, 38. Tomáš Fryš, 40. Dominik Bürger, 47. Adam Václav Kyselka, 53. Dominik Bláha, 54. Daniel Grézl; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Minařík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Ondřej Málek 26 - Miroslav Kovařík 16; po třetinách: 0:1, 2:5, 1:3
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Musím smeknout před tempem, které soupeř udržel celých 60 minut, a vystavil nás velké výzvě, se kterou jsme se srdnatě prali. Ze zápasu by se asi dalo vytěžit za konstelace proměňování breakových situací, na druhou stranu kvalita a síly byly jasně na straně soupeře a po zásluze bere výhru. Pro nás další cenné zkušenosti a motivace do intenzivnější práce na trénincích. Soupeři i divákům děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Dnes běhávé utkání v solidním tempu, ve kterém jsme ukázali fyzickou i herní převahu a postupně to vyjádřili i ve skóre. Určitě je však potřeba ocenit i soupeře, který vydržel hrát celý zápas velmi náročný florbal a přispěl k atraktivnosti dnešního klání. Díky za utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
57:30 Málek chytá samostatný únik hostů
53:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #64 Tomáš Trnka (3:9)
53:46 Grega netrefil uplně prázdnou bránu
52:29 Málek vyběhl z brány jako Karius a soupeř trestá
52:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #77 Jakub Ruml (3:8)
51:35 Málek teď předvedl ukázkový zákrok
50:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #19 Matěj Novotný, asistoval #64 Jiří Dorazil (3:7)
50:24 Novotný ve svém prvním střídání proměňuje
48:11 Rada se hezky uvolnil na středu, ale bránu netrefil
46:44 Trnka lobem trefuje břevno
46:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #23 Dominik Bürger (2:7)
42:22 Gryc našel crossovku na Milichovského ten pouze do bloku
41:20 Horák běžel sám na bránu, bránu netrefil
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
39:54 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #61 Lukáš Rada (2:6)
39:52 Vyloučen hráč #4 Kryštof Milichovský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za blokování florbalky
37:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #74 Filip Brynda (2:5)
37:29 Málek neviděl střelu Bláhy a Bohemka opět zvyšuje
37:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha bez asistence (2:4)
35:38 Neterder ukázal svoji silnou stránku z týmu Hornets Brno a vymetá všechny pavučiny v bráně
35:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #79 Matěj Tkadlec (2:3)
34:54 Horák s Dorazilem si to vykombinovali až do prázdné a Hattrick dává první gól
34:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #64 Jiří Dorazil (1:3)
32:31 Vyloučen hráč #64 Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:31 Trnka nedovoleně fauloval Málka a Hattrick si zahraje 2. přesilovku
32:04 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
32:04 Kovařík chytá dobrou střelu Neterdera
29:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #96 Daniel Grézl (0:3)
26:55 Neterder střílí pouze do bloku
23:52 Hattrick i přes hodně střel nedokázal přesilovku využít a tak zůstává stav stejný
21:51 Vyloučen hráč #87 Jakub Kabourek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
21:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #16 Tomáš Fryš (0:2)
20:19 Spousta udělal chybu před bránou, Neterder ale čistě vypíchnul
20:00 Střely v 1. části: 9:14
18:40 Málek si dnes dobře postavil bránu, protože balónek pouze orazítkoval tyč
16:51 skóre utkání otevírají hosté
16:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl bez asistence (0:1)
15:45 kombinace Bohemians gólem neskončila
12:03 Koch udělal obrovskou chybu, Málek ale bez problémů chytá
08:10 Fryš se hezky uvolnil na středu, ale střela mu nesedla
04:55 Horák teď neproměnil velkou šanci domácích
02:01 Neterder prověřil přízemní střelou golmana hostí